GTA San Andreas hileleri GTA şifreleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

GTA' nın San Andreas oyununu pek bilmeyen yok gibidir. Birde oyunda hile yapmayanda pek yok gibi. GTA' da hile nasıl yapılır ve ölümsüzlük / sınırsız cephane hilesi.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

GTA oyununda hile şifreleri. GTA San Andreas hileleri var mı? GTA San Andreas hile yapma. GTA şifreleri tam liste. GTA San Andreas oyunda ilerleme hilesi.

GTA’ nın serilerinde Vice City ve sonrasında grafikler yönünden dikkat çekmiş ve hala önemli bir sayıya sahip oyun severler “GTA San Andreas” oyunundan memnun. 

Verdiğimiz hilerlerde sorun görülebilir. Eğer bu şekilde olanlarla karşılaşırsanız yorumla bilgi verebilir ve yazıya ek olarak hilelerden bahsedebilirsiniz. Aşağıda araç / trafik hilesi, zaman hilesi ve hava durumu hilesine de ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas hileleri GTA şifresi

GTA oyunu uzun yıllar oyun severlerin tercih ettiği oyunların arasında yerini aldı. Vice City serisi ile grafiklerde dikkat çeker hale geldi.

GTA oyunu hala oynanmaya devam eden büyük oyunlardan biridir. GTA San Andreas oyununu daha rahat oynamanız için GTA şifrelerine yer vermek istedik.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

GTA oyun içerisinde kullanacağınız çok sayıda şifrelere yani GTA hilelerine yer verdik. Ama bazı yöntemler sürümler arasında çalışmayabilir.

GTA San Andreas hileleri GTA şifreleri

  • Çoğu bölgelerde çeteniz olsun isterseniz
  • Araç kontrollerinde mükemmel olmak için şifre
  • GTA uçan arabanın olması için
  • GTA oyununda tümünün silahlanmasında gerekli kod
  • GTA oyununda hızlı oynamak için hile
  • Yağmurlu havalarda geçmek için
  • Patlama saldırılarıyla alakalı kod
  • Sağlık ve zırhın alınması için

GTA San Andreas şifreleriGTA San Andreas hileleri GTA şifresi

Geta Sanandires hilesi

“Geta Sanandires hilesi” yazısını da inceleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 15:12

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir