İki Farklı Samsung Galaxy S7 Modeli Onaylandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung’un bu yılki yeni Galaxy S serisinin amiral gemileri Galaxy S6 ve her iki tarafı da kavisli ekrana sahip kardeşi Galaxy S6 Edge modelinin ardından, daha büyük ekranla gelen Galaxy S6 Edge+ modelini ve Galaxy Note 5 modelini duyurarak bu yıl önemli modelleri kullanıcılara sunmuştu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Şimdi gözler Samsung‘un gelecek yıl çıkaracağı yeni amiral gemisi yönelmişken, Galaxy S7‘nin iki farklı modeli onaylandı.

SM-G930 ve SM-G935 model numaralarına sahip olduğu görülen iki farklı Galaxy S7 modelinin, birinin normal, diğerinin ise S6 serisinde olduğu gibi kavisli ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

samsung

“Project Lucky” kod adıyla yürütülen Samsung Galaxy S7 modelinin hazırlıkları hızla devam ederken, Samsung’un yeni amiral gemisinin farklı modellerinde Exynos 8890 ve Snapdragon 820 çipsetini kullanacağı söylenenler arasında.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7‘nin önümüzdeki yıl da en popüler amiral gemileri arasında yer alacağından şüphe yok.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir