İlginç tasarıma sahip LG V30 piyasaya çıkmayı bekliyor

media 9247

İlginç telefon tasarımına sahip olan LG V30 modeli piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. LG' nin kızaklı çift ekranlı cep telefon modeli LG V30 2017 yılının son çeyreğinde satışa çıkabilir.

Andronova

Dünyanın önde gelen elektronik cihaz üreticisi şirketlerinden bir tanesi olan LG, V30 isimli akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefona ilişkin görüntülerin bir kısmı basına sızmış durumda. Görüntülere göre telefonun pek çok farklı özelliği bulunuyor. İlginç bir ekran tasarımına ve işletime sahip olan telefonun, kullanışlılığı sayesinde çok sayıda insan tarafından satın alınması bekleniyor.

LG V30 kızaklı ve çift ekranlı telefon modeli

LG V 30 hem kızaklı hem de çift ekranlı bir telefon olması sayesinde oldukça orijinal görünüyor. Akıllı telefonların üretiminden önce kullanılan bazı cep telefonu modellerinde kızaklı yapıyı görmek mümkün oluyordu. Özel tasarım bazı akıllı telefonlarda da kızak bulunuyor. Ancak, seri şekilde üretilecek olan bu modelde kızak bulunması kullanıcıları şaşırtabilir.

İlginç tasarıma sahip LG V30 piyasaya çıkmayı bekliyor

Kızak kaydırılınca iki ekran görülüyor

Telefonun ekranının kaydırılmasıyla alt kısımdaki bölüm de açılmış oluyor. Böylece çift ekranlı hale gelen telefonla aynı anda birkaç farklı işlem yapmak mümkün oluyor. Piyasada bulunan akıllı telefonlardan daha farklı bir görünüme sahip olan V 30’un kullanıcılar tarafından ne kadar beğeni göreceği henüz bilinmiyor. Telefonun piyasaya çıkacağı tarih de netlik kazanmış durumda değil.

Bu yılın sonunda şirket tarafından telefonla ilgili bilgilerin ve özelliklerin paylaşılması amacıyla bir basın toplantısı düzenlenme ihtimali bulunuyor. En doğru ve güncel bilgilerin de yapılacak olan toplantıdan sonra ortaya çıkması bekleniyor.


Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 10:26

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın