iMessage ve FaceTime etkinleştirmeye çalışırken bir hata oluştu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iMessage ve FaceTime etkinleştirme bekleniyor, etkinleştirme başarısız oldu, etkinleştirme sırasında bir hata oluştu, giriş yapılamadı. Lütfen ağ bağlantınızı denetleyin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iMessage veya FaceTime uygulamalarını kullanabilmeniz için iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarda etkinleştirmek gerekir. Eğer etkinleştirme de bir hata alırsanız, aşağıdaki önerdiğimiz adımları yapabilirsiniz. iMessage ve FaceTime etkinleştirmeye çalışırken bir hata oluştu FaceTime ve iMessage etkinleştirirken şu şekilde bir hata alabilirsiniz: Etkinleştirme bekleniyor, Etkinleştirme sırasında bir hata oluştu, Etkinleştirme başarısız oldu, Giriş yapılamadı. Lütfen ağ bağlantınızı denetleyin Cihazınızda hücresel veri ya da Wi-Fi kablosuz ağda internet olup olmadığını kontrol ediniz.

iMessage ve FaceTime etkinleştirmeye çalışırken bir hata oluştu

iMessage ve FaceTime etkinleştirme hatası

iPhone cep telefonu kullanıyorsanız, telefon numarası ile iMessage ve FaceTime etkinleştirmek için size bir etkinleştirme SMS mesajlaşı gelecektir. Gelmediyse telefonun mesaj alıp almadığını ve özel numaralara engelli olup olmadığını kontrol ediniz. Not olarak etkinleştirme için SMS ücreti yansıyabilir.

iMessage ve FaceTime ücretlendirme

İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Farklı bir yerden internet erişimi yapıp deneyiniz. Cihazın tarih ve saat ayarlarını kontrol ediniz: Ayarlar> Genel> Tarih ve Saat. Yanlışsa uygulamalarda sorun olabilir. iMessage ve FaceTime uygulamalarını kapatıp, cihazı yeniden başlatıp ve uygulamaları tekrar etkinleştiriniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bazen iMessage ve FaceTime uygulamasının etkinleştirilmesi 24 saate sürebiliyor. Eğer bu süre geçtiyse, telefonda işletim sistemi sürümünün güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Sorun devam ediyorsa önerdiğimiz destek hattında yardım alabilirsiniz. İsterseniz support.apple.com/tr-tr/contact iletişime geçebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak