Instagram biyografi hakkında bölümüne hashtag ekleme

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Artık profile hashtag ekleyebiliyorsunuz. Bu yeniliği profil düzenlemeden yapabiliyorsunuz. Peki Instagram profiline hashtag nasıl eklenir?

Sponsorlu reklam

Instagram‘ a yeni bir güncelleme gelerek artık profilde yer alan hakkında yani biyografi bölümüne hashtag eklenebiliyor. Aynı zamanda başka profile yani hesaplara da yönlendirme yapılabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu yenilik gelmeyen kullanıcıların uygulamasını güncellemelerini öneriyoruz. Sorun olan kullanıcılar uygulamayı kaldırarak denemeleri ve çözüm olmadıysa bu seferde eski olan versiyonlardan biriyle test etmelerini öneriyoruz.

Sponsorlu reklam

Hesabında başka bir kişinin instagram hesabına yer verildiğinde, karşı tarafa bilgilendirme uyarısı gitmekte. Bu özellik istemediğiniz kişilerin rahatsız vermelerinin önüne geçmek için eklendi.

Kişiye bilgi gittiğinde ve onayladığında sorunsuz şekilde Mention atılacak. Ama red edilirse, görülecek ama bağlantı olamayacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çıkan uyarılarda kullanılan uygulamanın başka alt sürümlerinden bir kaçı ile denenmesi ve netleştirmek adına başka bir cihazla da denenebilir. Profil içerisinde herhangi bir şey değişmiyorsa ceza almış ya da bir aksaklık görülebilir. Geliştiricisine bildirimde bulununuz.

Profile hashtag ekleme ve profil yönlendirme

Instagram hesabına hashtag ekleme için:

  • Uygulamadan ayarlara giriniz. iPhone’ da altta profil simgesine dokunun. Profil düzenle‘ ye dokunun. Biyografi yazan seçeneğe dokunun ve hashtag‘ ları ekleyiniz. Hashtag için #andronova ve profil yönlendirme ise @andronova gibi.

Instagram biyografi hakkında bölümüne hashtag eklemeProfil yönlendirmelerinde bilgilendirme mesajı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Profile başka hesap eklendiğinde karşı tarafa bilgi gidiyor mu yani profil eklediğimde eklediğim kişiye mesaj gidiyor mu? Yönlendirme olmuyor veya hashtag eklenmiyor gibi sorunlarda yorum bırakabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 22:14

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak