iOS 10 uyandırmak için kaldırın Android' te kullanma

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Uyandırmak için kaldırın nedir? Uyandırmak için kaldırın özelliğini Android cep telefonda nasıl kullanılır? iOS 10 uyandırmak için kaldırın Android' te kullanma.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android cep telefonda dokunmadan yönetmek mümkün mü? iOS 10 uyandırmak için kaldırın özelliği Android telefonda nasıl kullanılır? APK Uyandırmak için kaldırın uygulamasını ücretsiz Google Play Store’ den indirip yükleyebilirsiniz. 

iOS 10 işletim sistemi ile gelen özelliklerden biri olan “Uyandırmak için kaldırın” resmi adı “raise to wake” özelliğini Android cep telefonda kullanabilirsiniz. Bu özelliği bir uygulama ile kullanmak mümkün.

iOS 10 uyandırmak için kaldırın Android’ te kullanma uygulaması

Uyandırmak için kaldırın özelliği için SmartWake uygulamasını Google Play Store’ den ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz. Uygulama cihazı kaldırdığınızda veya el hareketi ile cihazı uyandırabiliyorsunuz.

Cihazınıza uygulamayı yükledikten sonra telefonu yukarı doğru kaldırdığınızda ekran otomatik açılıyor. Aynı zamanda ekrana veya telefona dokunmadan ekranı açabilir ve kapatabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

smartWake uygulaması ile telefona dokunmadan kontrol edilebilir. El hareketi ile telefonu uyandırabilir ekrana bakım tekrar el hareketi ile uykuya alabilirsiniz.

Telefonu ele alndığında, elinizi telefon üstünde gezindirdiğinde ve yüzünüzü telefona doğru döndüğünüzde telefon otomatik olarak uykudan çıkıyor. Telefonu cebinize koyduğunuz takdirde telefon uykuya geçiyor.

Uyandırmak için kaldırın Android cep telefonunda nasıl kullanılır?

iOS 10 uyandırmak için kaldırın Android' te kullanma
uyandırmak için kaldırın Android
uyandırmak için kaldırın Android indir
uyandırmak için kaldırın Android apk
uyandırmak için kaldırın Android


Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2016, 12:25

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak