Apple ID parola kimliği şifremi unuttum

Apple ID şifremi unuttum telefonum açılmıyor? Apple ID hesap şifre kırma programı var mı? Apple şifresini programsız kırmak açmak. Apple ID şifresi nasıl sıfırlanır?

Apple ID parola kimliği şifremi unuttum
banner192

Apple ID şifremi unuttum telefon açılmıyor? Apple hesap şifre kırma programı var mı veya programsız kırmak açmak. Apple ID şifresi nasıl sıfırlanır? Apple ID sıfırlama nasıl yapılır? Apple ID şifre kırma kaldırmak iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone SE. Apple ID parola kimliği şifremi unuttum.

iPhone cep telefonunuzun Apple ID şifresini unuttunuz ya da ikinci el aldığınız iPhone telefonun şifresini bilmiyorsanız çözüm önerileri için aşağıdaki adımları inceleyiniz.

facebook müşteri hizmetleri
iPhone şifremi unuttum! Eğer cihazın faturası yoksa iPhone şifresi nasıl kırılır iPhone şifre kırma haberimize bakmanızı öneririz.

Apple ID parola kimliği şifremi unuttum

Apple parola kimliği şifremi unuttum

  • Apple ID hesap şifre sıfırlama: iforgot .apple.com/password/verify/appleid sayfasından şifre sıfırlama yapınız. E-posta erişiminiz yoksa aynı şekilde şifremi unuttum ile şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz.
  • Apple müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 008004488298780 ve 02162821511. Hafta içi 09:00–18:00
  • Apple destek talebi oluşturma veya geri dönüş talebi: apple.com /tr/support/iphone/ contact adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Apple iPhone garanti sorgulama ve iletişim adresi: checkcoverage .apple.com/tr/tr/ sayfasını ziyaret ediniz.
  • Genpa müşteri hizmetleri: Apple Türkiye yetkili servisi Genpa. Genpa çağrı merkezi numarası 02123590359
  • Faturanız var mı? iPhone cihaz faturanız varsa Apple ile iletişime geçiniz. Fatura yoksa? Önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Apple ID parola kimliği şifremi unuttum şifre kırma açma

iPhone tuş kilidinin şifresini unuttum: Sorunun çözümü için telefon faturası gerekiyor. Yoksa bazı şifre kırma cihazları bulunmakta. Ama yüksek fiyatlar isteyebiliyorlar.

Konuyla alakalı haberlerimiz: iCloud şifremi unuttum telefonum kilitlendi, iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır Apple Genpa ve Apple iPhone müşteri hizmetleri yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gülay
gülay - 12 ay Önce

hesap sifremi unutum vassabımı acamıyorum

Şifre kırma
Şifre kırma - 8 ay Önce

Eski ios sürümlü telefonların şifresi kırılabiliyor. Bazı servisler bu işlerle uğraşıyor. Alternatif internet üzerinden araştırınız. Bazı yurtdışı siteleri de imei ile işlem yapıyor. Tabi ne kadar güvenli yorumlara bakmak lazım. Bunun dışında bazı tamirciler sahte fatura oluşturup apple dan kilidi kaldırabiliyorlar.

SIRADAKİ HABER