iPhone 7 Plus telefonum çalışmıyor ne yapmalıyım

media 10477

Apple iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 Plus modelinde yaşanan yeniden başlatma açılmama çalışmama sorunları ve bu sorunlara çözüm önerilerimiz bu haberimizde…

teknik destek

Apple markasının amiral gemisi olan iPhone markasını andronova.net sitemizde anlatmamıza sanırım gerek yoktur. Çünkü websitemizde bir çok haber bu markaya ait haberlerle doludur. Ülkemizde mobil sektöründe büyük bir pastaya sahip olan iPhone kullanıcı olarak dünyanın diğer ülkelerinde de aynı başarıyı yakalamış durumdadır.

Fiyat olarak baktığınızda 3000 ile 4000 arasında bir aralıkta ülkemide en son modelleri satılmaktadır. Pahalı ve kullanışlı bir telefon olan iphone ile ilgili bu haberimizde açılmama durmunda neler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle yeni aldı iseniz sizce bariz bir nedeni bulunmuyorsa çalışmamasının hemen iphone yetkili servise cihazınızı teslim ederek değişim talabinde bulunabilirsiniz. Bu açıklamamızın ardından sebeplerimizi sıralayalım, çünkü bazen çok küçük bir sebepten herkesin bildiği fakat sizin bilmediğiniz bir nedenden cihazınız çalışmayabilir.  

Apple iPhone 7 Plus telefonum çalışmıyor çözümü nedir?

iPhone 7 Plus telefonum çalışmıyor ne yapmalıyım

Telefonum yeniden başlatıyor kapatıp açıyor! iPhone 7 modelinde açılmama durumunda neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler aşağıdadır; Yukarıda bahsettiğimiz gibi herkesin bildiği fakat sizin bilmediğiniz çok kolay basit bir nedenden telefonunuz çalışmayabilir. İşte o sebeplerden biri olan şarj sorunuzdur. iPhone modelinizde şarjınızın olduğundan emin olunuz. Şarj cihazınız iPhone 7 modeline takarak şarj olmasını sağlayınız. Ayrıca yine telefonunuzun açılması için doğru olarak açılması gerekmektedir.

Eğer power düğmesi olarak farklı tuşlara basarsanız cihazınız açılmayacaktır. iPhone 7 power duğmesi cihazınızn sağ üst bölümünde bulunmaktadır. Eğer yukarıdaki basit sebeplerle alakası yok ise iPhone 7 modeline yazılım güncelleştirmesi veya yeniden iOS kurulumu yapınız.

iPhone modellerine iOS kurulumu iTunes programı aracılığı ile yapılmaktadır.Yapmanız gereken iTunes yazılımını bilgisayarınıza bağlamanız ve USB kablo aracılığı ile telefonunuz bilgisayarda kurulu olan iTunes programına bağlamanızdır.

Yukarıdaki işlemlere rağmen halen telefonunuz açılmıyorsa yapmanzı gereken cihazınızı yetkili bit iPhone servisine göstermeniz garantiniz devam ediyorsa gantinizi devreye sokmanız gerekmektedir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın