Apple şifremi unuttum parola sıfırlama

Apple ID şifremi unuttum telefonum açılmıyor. iPhone şifre kırma programı var mı veya programsız kırmak için Apple şifresi nasıl sıfırlanır? Bu soruyu çok soran oluyor çözümü çok zor.

Apple şifremi unuttum parola sıfırlama
banner192

Apple şifremi unuttum telefon açılmıyor? Apple hesap şifre kırma programı var mı veya programsız açmak mümkün mü diyenler için iki seçenek bulunuyor. Birisi fatura diğeri ise şifre kırma cihazı ve sahte fatura. 

iPhone cep telefonunuzun Apple ID şifresini unuttunuz ya da ikinci el aldığınız iPhone telefonun şifresini bilmiyorsanız çözüm önerileri için aşağıdaki adımları inceleyiniz. Son zamanlarda Apple' da görülen bazı güvenlik açıkları bazı iOS sürümlerinde şifre kırmayı sağlayabiliyor. Bazılarıda yurtdışı cihazlarını çok sonra pasaportla kayıt yaptırmışsa verdiği faturaya ulaşabiliyor.

iPhone şifremi unuttum! Eğer cihazın faturası yoksa bu durumda şifreyi açmanız çok zor olacak. Bazı servisler geçmiş dönemli fatura keserek bu sorunu çözüyor. Bazılarıda yüksek fiyatlarla şifre kırma cihazlarında deniyorlar. Detay için iPhone şifresi nasıl kırılır haberimize bakmanızı öneririz.

Apple şifremi unuttum parola sıfırlama

facebook müşteri hizmetleri

iPhone şifremi unuttum çözümü için;

  • Apple ID iPhıne şifre sıfırlama: Bu adresi kullanarak şifre sıfırlama yapınız. E-posta erişiminiz yoksa aynı şekilde şifremi unuttum ile şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz.
  • Apple müşteri hizmetleri iPhone iletişim telefon numarası: Mesai saatlerini dikkate alarak arayınız. iPhone iletişim numarası 008004488298780 ve 02162821511.
  • Apple destek talebi oluşturma veya geri dönüş talebi: apple.com /tr/support/iphone/ contact adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • iPhone garanti sorgulama ve iletişim adresi: checkcoverage.apple. com/tr/tr/ sayfasını ziyaret ediniz.
  • Genpa' nın müşteri hizmetleri numarası: Apple Türkiye yetkili servisi Genpa. Genpa çağrı merkezi numarası 02123590359
  • Faturanız var mı? iPhone cihaz faturanız varsa Apple ile iletişime geçiniz. Fatura yoksa? Önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

iPhone şifremi unuttum çözümü için;iPhone 7 şifremi unuttum çözümüApple ID şifremi unuttum şifre kırma

Apple şifremi unuttum şifre kırma

iPhone tuş kilidi şifresini unuttum: iPhone 5s, iPhone 7, iPhone X, iPhone 8, iPhone 6s sorunun çözümü için telefon faturası gerekiyor. Yoksa bazı şifre kırma cihazları bulunmakta. Ama yüksek fiyatlar isteyebiliyorlar.

Konuyla alakalı haberlerimiz: iCloud şifremi unuttum telefonum kilitlendi, iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır Apple Genpa ve Apple iPhone müşteri hizmetleri yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim turan
İbrahim turan - 6 ay Önce

Ben nasıl ibrahim toranı
Apele parolasını kırarım

Tahir xudiyev
Tahir xudiyev - 6 ay Önce

Eski apple kimliy parolunu unutdum

Apple parolayı unuttum
Apple parolayı unuttum @Tahir xudiyev - 6 ay Önce

Kayıtlı telefon numarasıyla ve e-posta adresiyle sıfırlama yapılabilir. Hatırlamıyor veya bilmiyorsanız fatura varsa Apple iletişim numarasını arayarak işlem başlatınız. Fatura yoksa bu işlerle uğraşan servislerle görüşünüz. Tabi dikkatli olunuz!

Şifre kırma
Şifre kırma - 1 yıl Önce

Eski ios sürümlü telefonların şifresi kırılabiliyor. Bazı servisler bu işlerle uğraşıyor. Alternatif internet üzerinden araştırınız. Bazı yurtdışı siteleri de imei ile işlem yapıyor. Tabi ne kadar güvenli yorumlara bakmak lazım. Bunun dışında bazı tamirciler sahte fatura oluşturup apple dan kilidi kaldırabiliyorlar.

gülay
gülay - 2 yıl Önce

hesap sifremi unutum vassabımı acamıyorum