iPhone silinen fotoğrafları geri getirme

Silinen dosyaları geri almak mümkün mü? Örnek fotoğraflar / resimler, videolar, rehberdeki kişileri, Whatsapp ve sms mesajları. Comfy File Recovery ile bilgisayardan, Android ve iPhone' da silinen resmi fotoğrafları geri getirmek mümkün.

iPhone silinen fotoğrafları geri getirme
banner192

Windows bilgisayardan, Android ve iPhone telefonda silinen veriler nereye gider? Silinen veriler genelde tamamen silinmez. Bir nevi maskelenir. Örnek verecek olursa bilgisayardaki çöp kutusu misali bazen geri almak mümkün olabiliyor. Öyle yöntemler var ki arızalı cep telefonlardan, flash disklerden / flash belleklerden, fotoğraf makinası / kamera hafıza kartlarından ve bilgisayar harddisklerden silinmiş fotoğrafları ve dosyaları kurtarak mümkün olabiliyor.

Arızalı cihazdan nasıl veri kurtarılır? Nasıl veri alınır diye merak edenler örnek hard disk veya belleğe uygun voltaj da elektrik verilip disk okuyucusunu bazı cihazlara bağlayarak imajı alınabilir. Tabi %100 veri kurtarma yapılamayabilir. 

Silinen dosyaları kurtarma

Peki normal durumlarda silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün mü? Silinen verileri geri almak mümkün. Bu tüm dosyalar için geçerli. İşe yarayan iyi bir veri kurtarma programı bu sorunu kesin çözebilir. Örnek Comfy File Recovery porgramı. Silinen verileri kurtarma programı alternatif olarak FoneLab uygulaması da denenebilir. Bu programla silinen fotoğrafları geri getirme iPhone telefonda ve Android telefonda mümkün. 

Aşağıdaki örnek' de Flash disk' te silinen veriler geri alındı. Hatta bir fotoğraf kamerasından silinen fotoğrafları eksiksiz olarak geri getirildi. Önerdiğimiz programların dışında isterseniz internetten en iyi veri kurtarma programı araması yapabilirsiniz. En iyi veri kurtarma programı olarak bazen gelenler reklam amaçlı olabiliyor. Bundan dolayı denemeden önce araştırınız. İndirdiğiniz bir programı bilgisayara kurdunuz. Sonra veri kurtarma işlemini başlattınız. Silinen verileri gördünüz. Onları geri almak istediğinizde satın almanızı belirten bir mesajla karşılaşabiliyorsunuz. www.andronova.net

facebook müşteri hizmetleri

iPhone silinen fotoğrafları kurtarma

Silinen verileri kurtarma programlarından genelde ücretli olanlar işe yaramakta. Tabi çoğu kullanıcı bu programların crack' ını yani full sürümünü internetten bulabiliyor.

Not: Silinmiş bir veriyi geri getirmek için silinen verinin bulunduğu yere başka bir veri yüklenmediği takdirde geri almak mümkün olabiliyor. Ama o verinin üstüne başka bir veri yüklediyseniz bu çok zor olabiliyor. Örnek cep telefondan silinen fotoğrafı kurtarmak için veri kurtarma programını kullanmadan önce hiç bir şekilde telefona bir şey atmamanız gerekiyor. Gerekirse internet bağlantısını siliniz. Eğer veri hafıza kartnda ise yani telefonda hafıza kartı varsa kurtarma olasılığı daha yüksek.

Silinen dosyaları kurtarmaiPhone silinen fotoğrafları kurtarmasilinen fotoğrafları geri getirmesilinen verileri geri almaiPhone silinen fotoğrafları kurtarmasilinmiş verileri kurtarmasilinmiş verileri kurtarma programıiPhone silinen fotoğrafları geri getirmesilinmiş fotoğrafları kurtarma iphone

iPhone silinen fotoğrafları kurtarma işleminde yukarıdaki adımlarda USB flash bellek baz alındı. Ama hafıza kartı ve iPhone 5s, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 8, iPhone X, Plus ve iPhone 7 silinen fotoğrafları geri getirme yine aynı yöntemle mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 03:00
YORUM EKLE
YORUMLAR