iPhone hoparlör sesini artırmanın basit yolu

media 8560

Kusursuz olarak görülen iPhone 8 çıkmak üzere. Apple' nin bazı telefonlarında ses sorunu görülmekte. iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, / 6s Plus ve iPhone 7 ses arttırma nasıl yapılır?

Andronova

Apple, iPhone 8 için kolları sıvadı bu ay tanıtımı yapılacak. Yeni iPhone ile önce ki bazı modellerde arttık yavaş yavaş destek kesilecektir. Bu modellerden örnek iPhone 5 için iOS 11 desteği bulunmamakta.

Akıllı cihaz sektörünün lideri konumunda olan Apple firması sadece telefon değil bilgisayar, tablet, mp4 gibi teknolojik alet konularında hem en iyi hem de en pahalı olan firma konumunda bulunmaktadır. Firma tarafından üretilen cihazlar son derece şık ve son derece modern cihazlar olarak bilinmektedir. Firmanın en çok sattığı teknolojik ürünü ise iPhone olarak adlandırılan akıllı telefon modelleridir.

iPhone oldukça kullanışlı ve özellikle cihazlar olarak piyasada bulunmaktadır. Bu cihazlar kullanışlı olduğu kadar bazı kullanıcılar tarafından ses seviyesi yeterli bulunmayıp, ses seviyesi arttırılmak istenmiştir. iPhone Hoparlör Sesini Artırmanın Basit Yolu ise bir iki yöntemi mevcuttur.

iPhone telefonda ses yükseltme

Telefonun EQ ayarı: Telefonunuzun sesi size yeterli gelmiyor ise yapacağınız yöntem çok basit ve kullanışlı bir yöntem olarak bilinmektedir. Telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek, buradan müzik seçeneklerine girmeniz gerekiyor, bu kısımda telefonunuzun EQ ayarı muhtemelen kapalı konumda olacaktır, bu kısma geldiğinizde birçok seçenek karşınıza çıkacak, bass, konser, rock, hiphop gibi seçenekler karşınıza gelecektir. Bu seçenekler arasında bulunan ”Geç Vakit” seçeneğine tıklayarak telefonunuzun sesini kolayca arttırabilirsiniz. iPhone Hoparlör Sesini Artırmanın Basit Yolu en kolay yöntemlerinden biridir.

iPhone hoparlör sesini artırmanın basit yolu!

iPhone telefonda ses yükseltme uygulaması satın alma

Eğer telefonunuzun ses seviyesi EQ ayarlarından ”Geç Vakit” seçeneğini seçmenize rağmen az geliyorsa App Store’da bulunan ses arttırma programlarından yararlanabilirsiniz. Ortalama 2 dolar civarında bulunan bu program telefonunuzun sesini 2 katına kadar çıkartabilmektedir.


Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 12:57

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın