LG Magna Android 6.0 güncellemesi yayınlandı

media 12023

LG Magna Android 6.0 güncellemesi yayınlandı. LG Magna Android 6.0 güncellemesi nasıl yapılır? Android 6.0 ROM indirme açıldı mı? Android 6.0 indir yükle. LG Magna Android 6.0 nasıl indirilir? LG Magna Android 6.0 nasıl yüklenir? 2016.

Andronova

2015 Yılında satışa çıkan LG Magna için Android 6.0 Marsmallow güncellemesi yayınlandı. LG şuan için Android 6.0 güncellemesini Avrupa’ da başlattı. Kısa süre sonra Türkiye dahil çoğu ülke içinde yeni sürüm yayınlanacak. Şimdide LG Magna kullanıcılarına yeni sürüm hayırlı olsun 🙂

LG Magna modeli özellikleri:  İşlemcisi 1.3 GHz dört çekirdekli, 4x kamera zoom, arka kamera 8 Megapiksel, ön kamera 5 Megapiksel,  5 inç HD 720 x 1280 piksel ekran, 2540 mAh Li-on pil ile maksimum 350 saat bekleme süresi ve 10 saatte kadar konuşma süresi. 1W ile çok kaliteli ve güçlü ses sistemi, 3G görüntülü, 3G internet ve 3G Mobil TV desteğine sahip. LG G5 özellikleri haberimize baktınız mı?

LG Magna Android 6.0 güncellemesi

LG Magna Android 6.0 güncellemesi ile gelen yeniliklerden bazıları

Telefonda gelişmiş uygulama izinlerine sahip olma, Doze modu ile daha verimli pil özelliği, performans ve güvenlik iyileştirmeleri, daha iyi bir arayüz deneyimi, daha kolay kısa yollar, aynı anda birden fazla uygulama kullanımı, ekranda bir den fazla işlem yapma.

LG Magna Android 6.0 ROM henüz indirmeye açılması. Ama cihaz içerisinden Ayarlar / Yazılım Güncelleme bölümünden Android 6.0 güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Android 6.0 Marsmallow tanıtım videosu

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın