LG’nin Yeni Nexus Telefonuna Ait Bilgiler Göründü!

media 13181

Google’ın saf/orijinal Android deneyimini kullanıcılara yaşatmak için gerçekleştirdiği Nexus projesi, aynı zamanda bu projeye dahil olarak üretilen Nexus telefonlarının Android sürümlerini ilk olarak alması sebebiyle oldukça rağbet görüyor.

Andronova

Son olarak Motorola ile anlaşarak geliştirdiği Nexus 6 modeliyle ciddi başarı yakalayan Google, bu yıl bir değişiklik yaparak iki farklı Nexus telefon modelini duyurmayı planlıyor.

Bu iki modelden birini üretecek olan Çinli dev üretici Huawei, bir sonraki Nexus telefonunu üreteceğini onaylamıştı. Şimdi alınan yeni bilgilerde ise, Android kaynak kodlarında LG‘nin üreteceği Nexus telefonunun kod adı görüntülendi.

lg-nexus-bullhead

Kaynak kodlarında “Bullhead” yani Boğa kafası olarak çevrilen LG‘nin yeni Nexus telefonuna ait özellikler henüz belli olmazken, oldukça iddialı ismi sebebiyle beklentileri yüksek tutacağa benziyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın