Note 7 yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Andronova
2 Minimum Okuma

Note 7 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Note 7 yeni yazılım güncellemesi? Note 7 yazılım nasıl güncellenir? Galaxy Note 7 yazılım güncellemesi indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Note 7 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Note 7 yeni yazılım güncellemesi? Note 7 yazılım nasıl güncellenir? Galaxy Note 7 yazılım güncellemesi indir, Samsung Galaxy Note 7 üzerinden yazılım güncelleme nasıl yapılır resimli anlatım?

Galaxy Note 7 bilindiği gibi satışa çıktı. Android 7.0 Nougat ile piyasaya sürüleceği söylentileri dolaşıyordu ama Android 6.0 ile satışa çıktı. Android Nougat diğer versiyonlarda olduğu gibi Nougat’ta da yeni sürümler yayınlayacaktır. Note yeni Android sürümleri nasıl güncellenir? detaylar haberimizde. 

Galaxy Note 7 yazılım güncelleme

Samsung’un amiral gemisi olarak adlandırılan Galaxy Note 7 Android Nougat ile piyasaya sürüldü. Android N ile bir çok test aşamasından geçilsede önümüzdeki günlerde yeni güncellemeler bekleniyor. Galaxy Note 7’de yazılım güncelleme nasıl yapılır? detaylı bir şekilde anlatıyoruz. 
 
Note 7 üzerinden yazılım güncelleme yapmak için Wi-Fi bağlantınızın olmasına dikkat edin. Mobil veri üzerinden yapılacak güncellemelerde ek ücret alınabilir. Wi-Fi bağlantısı kurduktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek yazılım güncellemesi gerçekleştirebilirsiniz. 

1. Öncelikle Uygulamalar sekmesine dokunuyoruz. 

2. Ayarlar sekmesine dokunuyoruz. 
3. Genel yönetim sekmesine dokunuyoruz. 
4. Güncellemeleri manual indir butonuna dokunursanız, manual olarak indirme yapacaktır. Ardından güncelleme yapabilirsiniz. 

Galaxy note 7 yazılım güncelleme


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:38

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir