Parmak izi algılayıcı iPhone 8 prototipleri görüntülendi

Apple' ın iPhone 8 modelini çıkarmada gecikmesinde gelişimini tamamlamadığı nedeni yattığı söylentilerde yerini alırken yeni bir görüntü acaba iPhone 8 bu mu dedirtti.

Andronova

İnternette çok beğenilen iPhone 8 görüntülerinin ortaya çıkmasıyla yeni iPhone’ ların tasarımının nasıl olacağı tartışması son buldu. Tabi bazı önemli isimler bu görüntüleri yalanlasa da kafalarda soru işareti oluştu.

Ortaya çıkan görüntülerde iPhone prototipleri olduğu belli olan fotoğraflarda Touch ID seçeneğinin telefonun arka kısmında olması bazı kullanıcıların hoşuna gidecek gibi. Yayılan fotoğrafları Twitter hesabından paylaşan Benjamin Geskin fotoğrafların tam olarak üretilecek telefonlar olmadığını iddia etti.

iPhone 8 arka kapağındaki Touch ID özelliği ve çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor!

iPhone 8 görüntüleri

Parmak izi algılayıcı iPhone 8 prototipleri görüntülendi
Fotoğraflar, Çin’deki sosyal medya platformu olan Weibo’da ilk olarak yayınlandı. Benjamin Geskin edindiği kaynaklara göre iPhone 8 ‘in tam olarak bu şekilde görünmeyeceğini, tasarımın yanlış olduğunu söylediklerini bildirdi. Gene de görsellerin gerçek olduğunu varsayınca tasarımın çok zarif ve kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ön yüzünde hiçbir tuş bulunmaması iPhone kullanıcıları için yeni ve farklı bir deneyim sunacak gibi.

Arka kapakta ise dikey olarak yerleştirilmiş kameralar bulunuyor. Kameraların hemen alt kısmında ise bir flash bulunuyor. Görselden alüminyum çerçeveye sahip olduğu tahmin edilen telefonun kablosuz şarj kısmında parazitleri önlemek maksatlı ekstra bir cam tasarıma da sahip olduğu söyleniyor. Her ne kadar sosyal mecralarda yayılan fotoğrafların gerçek olmadığı söylense de telefonun tasarımında hemen hemen buna yakın bir görüntüyle karşılaşmamız bekleniyor. Tüm kaynaklar bu prototiplerin yanlış olduğu yönünde. Yeni iPhonelar bu görsellere benzemeyecek.

iPhone 8 görüntüleri

iPhone 8 resimleri


Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 13:05

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın