Preo kablosuz kulaklık ses gelmiyor gitmiyor

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Teknosa Preo kablosuz kulaklık ses gelmiyor veya ses gitmiyor sorunu yaşıyor musunuz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Teknosa’ dan aldığınız Preo MS36 ve Preo MS93 kulaklıktan ses gelmiyor ve aynı zamanda ses düğmesi çalışmıyor mu? Evet bizde bu marka bir kulaklığı denedik ve bir kaç ay kadar kullandığımızda kulaklığın kapağı kendi kendine yere düşmüştü. Daha sonra bir kaç kez daha başımıza bu sıkıntı gelmişti. Çocuk için aldığımız bu ürün bir kaç ufak bir ayardan sonra uzun bir zamandır ara ara kullanılmakta. Lakin şarjda bazen sorun yaşatıyor.

Preo kablosuz kulaklık ses sorunu şikayetlerinde birde dikkatimizi çeken kulaklığın ışığı yanmıyor sorunu. Böyle bir şikayete yanıtımız genelde ya ürün şarj olmuyor ya da kablo bağlantısının içeride koptuğu anlamını taşıyor.

Preo kablosuz kulaklık ses gelmiyor hatası

Öncelikle önereceğimiz seçeneklerin bir kısmı garantili kulaklıklar için geçerli değildir. İlk dört öneriyi deneyenler için daha fazla seçeneğe bakmadan yetkili servisle iletişime geçilmesini önereceğiz.

  • Kulaklığı şarj kutusuna hafif bastırarak elinizle tutunuz.
  • Deneyebileceğiniz başka şarj kutusu varsa takıp test edin.
  • Şarj kablosunu değiştirerek deneyin.
  • Kulaklığı başka bir cihazda ses denemesi yapın.
  • Kulaklığın sorunlu olan kısmındaki yerin kapağını açın. Temas sorunu yaşadığınız bir yer var mı kontrol edin. Kablo çıkmış mı veya birbirine değen bir kablo var mı bakın.

Bunlar ışık yanmıyor, şarj olmuyor ve ses sorunlarını kapsamakta.

Preo kablosuz kulaklık dokunmatik çalışmıyor

Kulaklığın dokunmatiği çalışmıyor sorunu yaşandığında tek yapılacak ürünün yüzeyi güzelce temizlenerek denenmesi. Duruma göre kapak çıkarılıp kontrol edildikten sonra yerine takılmalı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Preo kulaklık dokunmatik çalışmıyor, garantili ürünlerde hiç uğraşmadan teknik servisi ile iletişime geçilmesi daha sağlıklı olacak. Preo kulaklık değişimi için bir talep oluşturmak gerekebilir. Lakin bazen servislerde 3 ya da 4 kez aynı sorundan servise gönderildiğinde o zaman değişim onayı verildiği zamanlar oluyor.

Preo kablosuz kulaklık garantiden onarımı veya değişimi

Preo kablosuz kulaklık değişim şartları tüm elektronik ürünler için geçerlidir. Bir değişiklik olmadı ise, ilk 10 gün içerisinde ürün değişimi veya iadesi yapılmakta. İnternetten alımlar için bu şekildeydi. Artı bazı web sitelerinde ürün gönderildiğinde size onay için bir süre verilir. Bu genelde ürün elinize geçtiğinde 2-3 gün içerisinde onay verilmesi gerekiyor. İşte bu süre içerisinde iade hakkınız var. Paranız işlem yapılan kredi kartına iade olacaktır.

Preo kablosuz kulaklık ses gelmiyor şikayetini yapanları kesinlikle yukarıdakileri deneyerek ondan sonra Preo çağrı merkezi numarasını aramalarını öneriyoruz. İlgili numara TeknoSA olarak yer alıyor. Detaylar Preo müşteri hizmetleri adlı haberde yer alıyor.

Preo kablosuz kulaklik ses gelmiyor
Preo kablosuz kulaklık ses gelmiyor gitmiyor

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak