Rapor: iPhone 6, 14 Ekim’de Piyasaya Sürülecek

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Aslında bu iddia daha önce de ortaya atıldı ancak bu defa bilgi direkt Apple içerisinde geliyor. Macrumors’a konuşan bir App Store mağaza liderine göre ekim dönemi Apple için yoğun bir ay olacak. Ayrıca 14 Ekim tarihi de Apple için “muazzam” bir gün olarak kayıtlara geçecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Daha önce Japonya haber servisi Nikkei ve Tayvanlı tedarikçilerden gelen haberler iPhone 6 ve iWatch’ın ekim ayında piyasada olacağı yönündeydi. Macrumors cephesinden gelen yeni bilgiyle birlikte iPhone 6’nın ekim ayında satışa sunulacak olması artık iddiadan öteye geçti diyebiliriz.

14 Ekim’de satışa sunulacak iPhone 6 için Apple 16 Eylül bir basın etkinliği düzenlenmesi bekleniyor. Etkinlik kapsamında  iOS 8 resmen tanıtılacak ve yeni Appler ürünleri de duyurulacak.

16 Eylül Salı günü tanıtılacak iPhone 6 için gelen haberlere göre büyük bir müşteri talebi var. Apple’ın 4.7-inçlik iPhone’nun yanında 5.5-inçlik bir diğer iPhone’u tanıtım tanıtmayacağı henüz bilinmiyor. Farklı kaynaklar 5.5-inç ekranlı iPhone 6’nın yeterli üretim sonrası 2015’te piyasada olacağını ön görüyor.

iPhone 6’da 4.7-inç büyüklüğünde 1704 x 960 piksel IPS LCD ekran, çift çekirdekli ve 2.0GHz’de çalışan Apple A8 çipset, 1.810mAh kapasiteli pil, daha ince bir kasa ve daha gelişmiş bir kameranın yer alması bekleniyor.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak