Samsung, Galaxy Note 4 İçin Yeni Reklamlar Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung; yılbaşının yaklaşmasıyla satışlarını arttırmak için Galaxy Note 4 için 4 yeni reklam filmi yayınladı. Kuzey Amerika’da Şükran Günü ve Kara Cuma ( Black Friday) ile birlikte Noel zamanı, tüm elektronik cihazlara talep fazla olduğu için teknoloji firmaları ürün tanıtımlarına birer birer hız veriyorlar. Ayrıca tüm dünyada yıl başı hediyelerinde, cep telefonları da önemli bir yer kaplıyor. Koreli firma’da yayınladığı yeni reklam serisi ile Galaxy Note 4’ün özelliklerini ön plana çıkarıyor.

Andronova

Yayınlanan reklamlarda, ailenin erkek çocuğu, ailesinin Note 4 almadan önce yaşadıklarından bahsediyor. Ailenin sahip olduğu telefonların çoklu işlem yapma becerisi olmadığından, kalitesiz ön kamera yüzünden güzel “selfie” çekememe sorunundan ve düşük pil kapasitesinden dolayı sürekli sorun yaşadıklarını anlatıyor. Tabi tüm bu sorunların Galaxy Note 4 aldıktan sonra çözüme kavuştuğunu da belirtiyor. Yayınlanan son reklam ise S-pen üzerine odaklanmış.

Samsung Galaxy Note 4; 3 GB RAM kapasitesi ile çoklu işlemlerde hiçbir sorun yaşamazken, 3.7 MP ön kamerası da oldukça kaliteli “selfie” çekme imkanı sunuyor. Exynos 5433 işlemci kullanan telefonda 3220 mAh batarya ise, telefonu tüm gün kullanmak için yeterli enerjiyi sağlıyor. Galaxy Note 4 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.