Samsung: Galaxy Note 4 Yeni Bir Tasarım Anlayışının İlk Temsilcisi Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Donanım, büyük ekran, pil ve en önemlisi de S-Pen gibi önemli özellikleri bünyesinde barındıran Galaxy Note serisi akıllı telefonlar halihazırda büyük ekranlı telefonlar kategorisinde hala rakipsiz görünüyor. 2011 yılında ilk olarak Galaxy Note tanıtıldığında 5.3-inçlik ekran oldukça büyük bulunmuş ve bu şekilde bir cihazın kullanıcıların ilgisini çekmeyeceği iddia edilmişti. Oysa gelinen noktaya baktığımızda üreticiler bugün amiral gemisi modellerinde 5 ve 5.5-inç büyüklüğünde ekran boyutları tercih ediyor.

teknik destek

Samsung, Galaxy Note 3‘te tasarımı belirli bir oranda değiştirdi ve özellikle deri görünümlü arka kapak birçok kişi tarafından beğenildi. Galaxy S5’te ise aynı şeyi söylemek mümkün değil. Tasarım Galaxy S4’e oldukça benzemekte.

Galaxy Note serisi akıllı telefonlar tanıtıldığı her dönemde kullanıcıların yoğun ilgisini çekmeyi başardı. Benzer bir durumun eylül başında tanıtılacak Galaxy Note 4’te de sürmesi bekleniyor. Üstelik Galaxy Note 4, Samsung’un uzun süreden beri dillendirilen “tasarımda radikal değişim’in ilk temsilcisi olabilir.

Samsung ürün stratejisi ekibinin kıdemli başkan yardımcısı Yoon Han-kil, bir sonraki Note serisi akıllı telefonun yeni bir form faktörüne başka bir ifadeyle daha önceki modellerden farklı bir tasarıma sahip olacağını belirtti. Tasarıma ait herhangi bir bilgi ya da detay verilmedi, ancak bir tahmin yürütecek olursak; Güney Koreli üretici yeni telefonda Galaxy Round ya da LG G Flex’te olduğu gibi kavisli bir tasarım sunabilir.

kaynak: androidanme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!