Samsung Galaxy Note 5'in Çift SIM Kartlı Versiyonunda microSD Kart Desteği Olacak!

Meraklı bakışlarla birlikte gözler Samsung'un 13 Ağustos tarihinde tanıtacağı Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 modeli ve Galaxy S6 serisinin yeni üyesi Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) modeline çevrildi. Önceki modellerin de oldukça popüle

Samsung Galaxy Note 5'in Çift SIM Kartlı Versiyonunda microSD Kart Desteği Olacak!

Meraklı bakışlarla birlikte gözler Samsung'un 13 Ağustos tarihinde tanıtacağı Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 modeli ve Galaxy S6 serisinin yeni üyesi Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) modeline çevrildi. Önceki modellerin de oldukça popüler olduğu ve beğenilen Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 5 hakkında bir çok bilgi gelmeye devam ederken, sızdırılan özellikler arasında Note 5'te microSD kart desteğinin olmayışı bir çok kişinin moralini bozdu. samsung-galaxy-note-5-resim2 Bu duruma üzülen bir çok kişinin sevineceği, aldığımız yeni habere göre, Samsung Galaxy Note 5 modelinin Çift SIM kart'lı versiyonunda, bir çok kişi tarafından talep edilen microSD kart desteğinin de olacağı söyleniyor. Kesin olmamakla birlikte, eğer Çift SIM-kartlı versiyonu dahi olsa Note 5'te microSD kart desteği olursa, bu Note 5 bekleyenler için güzel bir gelişme olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tekno kaptan
tekno kaptan - 4 yıl Önce

Ne alakasi var hocam is yapanlar ici cok ideal ben note4 cift hatlisini kullaniyorum gayette iyi gidiyor bataryasi.saticam bunu note5 cift simlisini alayim.

Kadir Türkyilmaz
Kadir Türkyilmaz - 4 yıl Önce

bokunu çıkardılar 2 sim nedir şarj yemekten başka bi işe yaramaz...