Samsung Note 7 arayüzü Note 5'e nasıl yüklenir ?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy Note 7 arayüzünü Note 5' e nasıl yüklerim? Arayüzler uzun zamandır farklı cihazlara yüklenebilmekte. Bazıları APK uygulaması ile yapılırken bazıları da derlenmiş ROM' larla yapılmakta.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy Note 7’te ait olan yazılımı ve arayüzü Note 5’e uyarlayan geliştiriciler, Note 7’ye ait arayüzün Note 5’e uyarlandığını açıkladılar. Note’nin arayüzü Note 5’te nasıl görünüyor. Sorunlar var mı detayları haberimizde.

Galaxy Note 7’nin arayüzünü Note 5’e uyarlayan geliştiriciler şuan için sorunsuz olarak çalıştığını belirtmektedirler. Touchwiz ve S-pen yazılımlarını Note 5’e uyarlayan yazılımcılar ilerleyen zamanlarda daha fazla özelliklerinde etkin bir şekilde çalışacağını belirtmektedirler. 

Galaxy Note 7’ye ait olan Rom‘ları sizlerde Galaxy Note 5 kullanıcıları iseniz telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. 
 

Samsung Note 7 arayüzü Note 5'e nasıl yüklenir ?

Galaxy Note 5’e Note 7 arayüzünü nasıl yükleyebilirim ?
 

Rom yükleme işlemi yapmadan önce, daha önce bu şekilde bir yükleme yaptıysanız işlem yapabilirsiniz. Yeni yükleme yapacak kullanıcıların biraz daha dikkatli olması gerekmektedir. Yazılımı yüklemek için sizlerle linki paylaşacağız fakat şunu da belirtmekte fayda var. Yazılımı yükledikten sonra Galaxy Note 5 telefonunuz garanti dışı kalacaktır. Eğer garanti dışı kalmasını göze alıyorsanız, yükleme yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

XDA geliştiricileri tarafından paylaşılan bu yazılımı aşağıdaki link üzerinden kontrol ederek indirme yapabilirsiniz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz link içerisinde birden fazla yazılım dosyası bulunmaktadır. Linke tıklayarak açılan sayfa üzerinden kontrol edebilir ve uygun olan yazılımı indirebilirsiniz. 

Samsung Galaxy Note 5 için XDA firması tarafından yayınlanan Rom’u indirmek aşağıdaki adrese gidebilirsiniz. 

İndirme linki : forum.xda-developers.com/note5/development


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 16:47

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir