Samsung Twitter üzerinden müşteri hizmetleri desteği

blank

Samsung’ dan Twitter destek hizmeti başladı. Kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına Twitter destek hizmeti hesap açan Samsung, 7/24 saat müşteri desteği sunuyor.

teknik destek

Samsung‘ dan büyük bir hizmet…

Yapılan açıklamalara göre kullanıcıları için özel olarak hizmet vereceğinin açıklamasını yapan ve bu nedenle sosyal medya üzerinden kullanıcılarına kolay bir şekilde ulaşmak ve sunmuş olduğu kalitesini artırmak için Twitter destek hizmeti sunduğunun açıklamasını yapan Samsung firması, bu açıklamaları ile yeni hizmet sunacağını bildirmiştir. Böylece en üst seviyede bulunan Samsung, en çok tercih edilen bir marka olduğunu belirttikten sonra, kullanıcılarına kolay ulaşabilmek için Twitter desteği vermeye başlayacağını açıklamıştır.

Müşteri memnuniyeti için kullanıcılarına düzenli hizmet sunmaya başlayan firma, başlamış olduğu çalışmalarından sistematik bir şekilde ilerlediğini ve bu sayede kullanıcılarına destek hizmeti vereceğinin açıklamasını yapmıştır.

Twitter üzerinden müşteri hizmetleri desteği!

Samsung, Twitter üzerinden müşteri hizmetleri desteği

Samsung firması Twitter destek hesabı açtı

Kullanıcılarına kolay bir şekilde ulaşmak ve onlara özel bir hizmet sunmak için Twitter üzerinden hesap açtığını bildiren firma, kullanıcılarına kolay hizmet için çalışmalarına devam ettiğini ve @SamsungDestekTR hesabı üzerinden hesap açtığının haberini vermiştir. Böylece bu hesap sayesinde cihazlarında sorun yaşayanlar için 7/24 hizmet sunacağını belirten site, bu hizmet için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiğini bildirmiştir. Firma, sunmuş olduğu Twitter destek hizmeti sayesinde üyelerinin her türlü sorunlarını kolay bir şekilde çözmeye çalıştığını ve tüm sorun yaşayanların sorunlarını giderdiğinin haberini vermiştir. Böylece yapmış olduğu açıklamalarında dev kadroya sahip olan firma, bu yeni hizmeti ile tüm kullanıcılarının yaşamış oldukları cihaz sorunlarını kısa sürede gidereceğinin haberini vermiştir.

Samsung’ un Twitter destek hesap adı: @SamsungDestekTR

Samsung’ un Twitter destek hesabını incelediğimizde genel sorunlar için yardım hizmeti verdiği görülmekte. Genelde ileri düzey olmasa da bilgilendirici yanıtlar yer almakta.


Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 19:12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!