Sony Xperia Cihazlar için Android L Teması

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android L güncellemesi sonbaharda resmi olarak dağıtıma sunulacak. Kararlı sürümün Android üreticilerine dağıtılması sonrası HTC 90 günlük süre içerisinde One M8 ve One M7 için Android L güncellemesini dağıtacağının sözünü verirken, diğer üreticiler tarafından henüz herhangi bir açıklama yapılmış değil.

teknik destek

Android L’nin önizleme sürümü halihazırda sadece Nexus 5 ve 2013 model Nexus 7’ye yüklenebiliyor. Kısa süre içerisinde geliştiriciler Android L önizleme sürümünü farklı cihazlara da taşımayı başaracaktır. Ancak güncellemeyi resmi olarak almak istiyorsanız bunun için birkaç ay beklemeniz gerekecek.

Yine kısa süre içerisinde Google Play’de Android L başlatıcı ve tema uygulamalarını görmeye başlayacağız. Hatta bu yönde ilk çalışmalar başladı. XDA geliştiriciler sitesinde Android L görünümlü ilk temalar hazırlandı. Android 4.4.2 ve üzeri sürüme sahip Xperia cihazlar için hazırlanan Android L temasını indirerek en azından yeni sanal butonları, renkler ve duvar kağıtlarını telefonunuzda görebilirsiniz.

XDA geliştiriciler sitesinde Android 4.3 Jelly Bean ve sonrası sürümlerle uyumlu bir Android L teması daha karşımıza çıktı. Root yetkisi isteyen temanın APK dosyasını indirerek kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Android 4.4.2 sürümlerle çalışan temadan görüntüler;

sony Anroid Lsony Anroid L - Kopya

Android 4.3 ve üzeri Root’lu Xperia cihazlarda çalışan temadan görüntüler;

dhena9

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!