Tik Tok iki hesabı aynı anda kullanma

Andronova
By Andronova
3 Minimum Okuma

Tik Tok iki hesap aynı anda kullanılabilir mi diye araştıranlar oluyordur. Yazılarımızın çoğu güncel sorunların çözüm yanıtlarını ve resimli olarak anlatımı içermekte.

Sponsorlu reklam

Haberimizde TikTok ile birlikte iki hesabı aynı anda kullanma veya iki Tik Tok hesabını aynı anda nasıl kullanılır şeklinde merak edilen sorunların yanıtını vermeye çalışacağız. Uzun süredir kendi alanında iyi bir konumda olan şirketin henüz iyi bir rakibi olmadığını düşünüyoruz. Tabi bu ona özgü olan yanıyla alakalı bir durum. Bazılarının çocukça bulduğu bir ağ olan Tik Tok acaba ne kadar bir süre daha tahtını koruyabilecek bize göre çok uzun sürmeyebilir. En azından eski popülerliği veya şu an mevcut kullanıcı sayısını elinde tutması zor olabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sosyal uygulamaların popülerliğini yitirmemesi için ara ara yeniliklere gitmesi gerekiyor. Bir değişim göremeyen kullanıcıların başka ağlara kayması her dönem mümkün.

Sponsorlu reklam

Dikkat edilecek şeyler şöyle;

 • Şüphe arz eden durumlarda uygulamaların agrasif tepki vermesi beklenilebilir.
 • Sık sık oturum kapatma açma ve değiştirne işlemleri bir engel doğurabilir.
 • Oturumların sonlandırılması veya çıkışa atması mümkün.
 • Bir yasaklama gelmesi her zaman görülebilir.
 • Koyduğunuz güvenlik seçeneklerini unutursanız zor anlar yaşayabilirsiniz.

İki hesap aynı anda kullanılabilir mi?

Evet bu olasılık her uygulamayı kapsamakta. Lakin kullanılan yardımcı yazılımlara dikkat etmeniz gerekmekte. Önerimiz kullananların yorumlarını ve şikayetlerini iyi okumanızı ve aklınıza yatıyorsa kullanmanızı öneririz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
 1. Örnek ücretli uygulama Parallel Space tercih edilebilir. Ücretsiz kullanılabilecek farklı programlarla da karşılaşabilirsiniz. Ama iş görecek sayısı çok az ve istediğiniz gibi çalışır mı bakmak gerekiyor.
 2. Önce TikTok’ un kendi uygulamasını açınız ve diğer hesapta ise yardımcı uygulamalardan birinin içerisinde kullanabilirsiniz. Tek bir yardımcı araç içerisinden de denenebilir.
 3. Kullanmadıklarınızın mevcut verilen erişim izinlerini kaldırmayı unutmayınız. 

Yaşanalar sıkıntılarda yapılacaklar:

 • Uygulamanın profil ayarlarını açıyoruz.
 • Üstte bulunan noklalı alana dokunuyoruz.
 • Yardım iletişimini yapmak için “Rapor et” yazan kısımı açıyoruz.
 • Yakın bir seçeneği seçip talebinizi gönderiniz. (Detayını TikTok müşteri hizmetleri içeriğimizde bulacaksınız)

Yardımcı programın çalışma prensibi

 • Paralı dediğimizi satın alarak kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Bağlamak istediğiniz hesap için oturum açınız. Ekran izin yetkileri çıkabilir onaylayınız. (Zorunlu olmayanlara onay vermeyin)
 • Aynı uygulamada çalışmayan durumlarda ek olarak kendi uygulamasından da başka hesabınızı açabilirsiniz. Oturum açık olduğu sürece gelen bildirimleri aynı anda okuyabilir ve yazışabilirsiniz.
 • Artı diğer sosyal hesapları da aynı panele ekleyerek aynı panelden yönetebilirsiniz.

Tik Tok iki hesabı aynı anda kullanma

 • Geliştiriciye sıkıntınızı iletmeniz için kullanacağınız kısım aşağıdaki görsellerle izah ettik ve bunu eklememizin nedeni yaşayacağınız olumsuz bir durumda şimdiden yapacağınız adımı eklemek istedik.

İki hesap aynı anda kullanılabilir mi tiktok

tik tok iki hesap kullanımı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 06:12

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak