Türk Telekom Avea profesyonel 8GB tarifesi nedir

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Her yöne 1000 DK, 1000 SMS ve 8 GB internet aylık kaç lire? Kampanya paket aşım ücretlendirmesi! Türk Telekom firmasın ait profesyonel 8GB tarifesi bilgileri ve kullanım koşulları!

Teknoloji destek

Türk Telekom GSM operatörüne ait profesyonel 8GB tarifesini bu haberimizde anlatacağız. Eğer telefon ile konuşma süreniz fazla ise aynı zamanda SMS gönderme işleminide yoğun olarak kullanıyorsanız bunların yanında da internet paketinizin yüksek olmasını istiyorsanız bu tarife tam size göre. Türk Telekom’un yalnız bu tarifede şöyle bir uyması bulunmaktadır. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz burada var olan dakika sms internet için sizlere burada yer alan fiyatı vermemektedir. Eğer Türk Telekom firması dışında bir GSM operatörünü kullanıyorsanız ve Türk Telekoma geçemek isterseniz burada yer alan tarifeleri aşağaıdaki fiyattan kullanabilirsiniz.

Türk Telekom profesyonel 8GB tarifesi

Aşağıdaki resimde olduğu gibi eğer profesyonel 8GB tarifesine geçiş yapmak istediğiniz taktirde Türk Telekom firmasının resmi web sayfasından tarifenin yer aldığı sayfanın altında yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Peki ne kadar ücereti hangi tarifeye ödeyeceğiz. Bütün GSM operatörlerini yani her yöne tabiri ile adlandırılan sistemde bu tarife sizlere 1000 dakika konuşma süresi yine her yöne bütün gsm operatörlerine 1000 sms gönderebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarda önemli bir yer tutan internet içinde bu tarife sizlere baya fazla GB sunmaktadır. Türk Telekom Avea profesyonel 8GB tarifesinde 8GB internet kullanımı bulunmaktadır.

Türk Telekom Avea profesyonel 8GB tarifesi nedir

Yukarıdaki girişimizden sonra şimdi de profesyonel 8GB tarifesi ile ilgili tarife ve kullanım koşulllarını tablo şeklinde aşağıda yayınlayalım.

Faturalı olarak verilen bu hizmetin taahüt vermeniz durumunda aylık ücreti 

Bu tarifede verilen dakika sms internet Türk Telekom mobil hattına diğer operatörlerden gelen müşterilerimiz için uygulanan taahhütlü aylık ücretidir.

54 TL

Faturalı olarak verilen bu hizmeti taathütsüz olarak kullanmak isterseniz aylık ücret

Bu tarifede verilen dakika sms internet Türk Telekom mobil hattına diğer operatörlerden gelen müşterilerimiz için uygulanan taahhütlü aylık ücretidir.

64 TL
Profesyonel 8GB tarifesinde aylık olarak ücretsiz internet 8 GB
Profesyonel 8GB tarifesinde aylık olarak ücretsiz her yöne görüşme süresi 1000 DK
Profesyonel 8GB tarifesinde aylık olarak ücretsiz her yöne SMS 1000 SMS
Profesyonel 8GB tarifesinde ücretsiz internet bitiminde uygulanacak tarife 250MB/7TL
Profesyonel 8GB tarifesinde ücretsiz görüşme süresi bitiminde uygulanacak tarife 70 Kr / Dk
Profesyonel 8GB tarifesinde ücretsiz SMS bitiminde uygulanacak tarife 70 Kr / SMS
Profesyonel 8GB tarifesinde  MMS 1,25 TL / MMS

​​Son olarak Türk Telekom Profesyonel 8GB tarifesinde taathüt süresi 12 aydır.


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 12:01

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir