Turkcell TV+ Plus açılmıyor requst failed with status code 400

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

TV+ uygulaması kullanıyorsanız açılış hatası Turkcell TV+ Plus requst failed with status code 400 hatası ile karşılaştınız mı? Yıllardır kullananlardan biriyim ve ilk defa karşılaştım.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Turkcell TV+ Plus giriş yaparken “Requst failed with status code 400” şeklinde ekrana hata kodu geldi ve Turkcell TV+ açılmıyor ise özellikle hızlı giriş butonuyla girerken bu şekilde bir sorun çıkıyorsa önemsiz ve çözümü çok basit.

Uzun soluklu bir sorun değil. Çok nadir anlık veya dakikalık sorunla karşılaşılabilir. Çözüme ulaşmanız için yapacağınız bir kaç işlemi aşağıda bulacaksınız.

Aşağıdaki sadece bu hataya özgü değil çoğu Turkcell TV+ açılmıyor hatası için kullanılabilir. Bazen genelde çıkan bir hata buna neden olabiliyor. Bundan dolayı birden fazla cihazlarda denenmesi önerilmekte.

Turkcell TV açılış hatası çözümü

  • Uygulamadan komple çıkın. Arka planda çalışıyorsa sonlandırın. Tekrardan kullanıcı bilgilerinizi yazarak giriş yapın
  • İnternet bağlantınızı değiştirin
  • Wifi ile bağlantı varsa modemi kapatınız biraz bekleyip açınız
  • Başka bir cihazdan, Smart TV televizyondan veya bilgisayardan bir kez girip çıkıp deneyin
  • Telefonda bu hata alındı ise uygulamalara girip TV+ dokunup durdurmaya zorla
  • Durum yine aynı ise yine uygulamalara girip TV+ güncellemeleri kaldır seçeneğiyle deneyin

Turkcell TV+ Plus açılmıyor requst failed with status code 400

Hale Turkcell TV Plus açılmıyor mu?

Yukarıdakileri teker teker uyguladığınızdan emin misiniz? Evet ise TV+ şifre değiştirme işlemi yapınız ve tekrardan giriş yapmaya çalışınız. Bu önemli bir tetikleme görevi yapacağını düşünüyoruz. Bir diğer mesele fatura ödenmediğinde veya abonelik ücreti TL düşüşü yapılamadığında yine bir hata ile karşılaşılabilir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Faturanız ödenmediğinde hizmet askıya alınır ve uygulamayı kullanamazsınız. Faturayı ödediniz ama hala kullanamıyorsanız hizmet askıda kalmış olabilir.

Müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir. Hat resetlenmesi veya üyelik abonelik iptal ve tekrar aktifleştirme yapılabilir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir