Twitter kişi engelleme ve engellemeyi kaldırma

Andronova
2 Minimum Okuma

Twitter’ da kişi hesap nasıl engellenir? Twitter engellediğim kişinin engelini kaldırma nasıl yapılır? Twitter hesap şikayet etmek. Twitter engellenen hesapları görme kişileri görme. Twitter engel kaldırma.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanıcıların en sıkıntı çektiği durumlardan biri rahatsız edilmek. Bu gibi durumlarda genelde kullanıcılar ya kişiyi engeller ya da hem engeller hemde şikayet ederler. Bu işlemler Twitter’ da bazı kullanıcılar tarafından engelleme bölümünü göremeyebiliyorlar. Bundan dolayı Twitter‘ da kişi engelleme ve engellenmiş kişinin / hesabın engellemesi nasıl yapılır resimli anlatımı sizlere hazırladık.

Aşağıda en alt tarafta yer verdiğimiz görsellerde isterseniz “Engellenen hesaplar” bölümünden engellenmiş hesaplara ulaşabilirsiniz.

Twitter kişi engelleme veya şikayet etme

Twitter‘ da sizi rahatsız eden kişiyi veya hesabı engellemek için engelleme yapmak istediğiniz hesaba tıklayınız. Açılan bölümde “Çark” simgesine dokununuz. Açılan seçeneklerden ister kişiyi engellemeden “…. adlı kişiyi sessize al” seçeneğini tercih edebilir veya “…. adlı kullanıcıyı engelle” seçeneği ile hesabınıza erişimi engelleyebilirsiniz. Eğer kişi sürekli sizi rahatsız ediyor veya hakarek ve cinsel paylaşımda bulunuyorsa diğer bir seçenek olan “…. adlı kullanıcıyı bildir” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Twitter’ la ilgili sorunlarda ilgili haber bölümünde yer alan yorum kısmına yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizden yardım almadan önce Twitter ile iletişime geçmenizi öneririz!

Twitter kişi engelleme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

twitter engellediğim kişinin engelini kaldırma

kişi engelleme nasıl yapılır

rahatsız eden bir kişiyi engelleme

Twitter hesabınızdan engellediğiniz kişileri görmek için “Ayarlar” / “Gizlilik ve güvenlik” / “Engellenen hesaplar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş