Virtual eğlence Payguru nedir iptal etme

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Payguru ve Virtual eğlence abonelik iptali için yapılacakları aşağıya ekledik ve ücret iadesi için ne yazık ki hiç bir yer işlem yapmıyor. Ama yasal yollar ve şikayet etmenizi öneririz.

Sponsorlu reklam

Telefona 3544′ den sms geldi ve virtual eğlence tam gaz devam ediyor. İçerikleri kullanmaya devam edebilmeniz için …2020 – 2021 tarihinde aboneliğiniz yenilecektir. Aboneliğinizi sonlandırmak için 08502107634 veya ilgili URL bağlantısına tıklamanız isteniliyor. Aylık abonelik ücreti 80 TL veya küsür bir ücret hattın faturasına veya kontörden düşüyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Virtual eğlence, 360° videoları ve oyunları mobil cihazda dokunmatik ve alt kontrollerle yakınlaştırma döndürme gibi 3D şeklinde keyfini çıkarmanızı sağlayan sistem şeklinde bilgi var. Anladığımız kadarıyla bu üyelik telefonda dahili olan veya internette yer alan oyunları oynarken veya açarken onay verilmesi ile abonelik başlatılıyor. İlginç tarafı mesajla aboneliğin başlatıldığı söyleniyor. Lakin sms onayı verilmedende sanırım sözleşme ekrana getirerek onay aldatmacası var.

Sponsorlu reklam

Payguru, mobil ödeme sistemi olarak hizmet veren pazarlama alanında kolaylık sunan finansal araçı şirketin adı. Şirket 2016 yılında faaliyet belgesi almış ve üye iş yerleriyle yaptığı anlaşma ile araçı bir hizmet sunmakta. İnternette alınan herhangi bir şeyi faturanıza yansıtılmasını sağlıyor.

  • Kredi notu sorgulama sitesi (68 TL)
  • Unknown cash / Tencent Games aboneliği (360 TL)
  • PUBG mobile oyun satın alma veya oyunda bir şey satın alma ücreti 120 TL

Virtual eğlence abonelik iptali ve yukarıdaki aboneliklerin iptali için müşteri hizmetleri telefon numarasını 08502107634 aranarak başvuru da bulunabilirsiniz. Ek olarak mesajla abonelik iptali için iptal virtualeglence yazıyorsunuz ve 3544′ e sms gönderiyorsunuz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ücret iadesi için herhangi bir talep almıyorlar. Operatörünüze şikayette bulunabilir ve artı CİMER / savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Virtual eğlence Payguru nedir iptal etme

Payguru iptal etme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 15:19

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak