WhatsApp görüntülü konuşma APK indir yükle

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp görüntülü arama uygulaması Android indir işlemi aynı zamanda iPhone içinde yer verdik. Yeni çıkan görüntülü video araması nasıl indirilir yüklenir inceleyelim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliğini ücretsiz indirmek ve kullanmanız için aşağıdaki talimatları incelemenizi öneriyoruz. 

WhatsApp’ ın uzun zamandır çıkarmayı düşündüğü görüntülü arama özelliğini nihayet yayınladı. Kullanıcıların heyecanla beklediği bu özelliğin beta sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra cihazınızı kapatıp açıp deneyebilirsiniz.

Güncellemeden sonra görüntülü arama yapılamıyor sorunu yaşayanlar için dışarıdan farklı sürümlerinin denenmesi önerilmekte. Tabi telefonun işletim sisteminin uyumlu olması gerekiyor.

Bazı modellere henüz ulaşmamış olabilir. Yeni özellik deneyiminizi yorum atarak paylaşabilirsiniz.

WhatsApp görüntülü konuşma yükleme

WhatsApp, görüntülü konuşma özelliği kullanılabilmeniz için sizde ve görüşme yapacağınız kişilerde, WhatsApp’ ın son sürümü olan WhatsApp Messenger 2.16.318 beta yüklü olması gerekiyor. WhatsApp görüntülü video özelliği ilk olarak Android cep telefonlarına geldi. Kısa zaman içerisinde iPhone beta sürümünün yayınlanması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp görüntülü konuşma güncellemesi aynı zamanda video konferans özelliğini de yanında getiriyor. Artık WhatsApp uygulaması ile kolay yoldan internet üzerinden konferans yapılabilecek.

Not olarak görüntülü konuşma özelliğini kullanırken karşı tarafta son sürüm güncel değilse, “video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil şeklinde bir uyarı alacaksınız.

WhatsApp görüntülü konuşma APK indir yükle

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak