WhatsApp gruptan yönetici çıkarma özelliği

Yeniliklerle gelişen WhatsApp' a gelecek yeni bir güncelleme gruplar için önemli bir değişimi getirecek. WhatsApp uygulamasında yöneticiyi yöneticilikten nasıl çıkarılır özelliği yakında!

Andronova

WhatsApp‘ ta yeni bir güncelleme daha yolda. Buradalar WhatsApp uygulaması için sürekli bir güncelleme haberi yayınlıyoruz. Kendini sürekli geliştiren uygulama yeniliklere doymuyor. İşte yeni bir özellik daha geliyor!

Yönetici kavgasına yeni bir yöntem geliyor. Bir grup yöneticisi başka bir grup yöneticini yöneticilikten alabilecek.

WhatsApp yönetici nasıl çıkarılır? Yeni güncelleme ile artık grup yöneticiliğinden birini çıkardığınızda kişiyi gruptan çıkarmak zorunda kalmayacaksınız. Şu an grup yöneticisinden birini yöneticilikten çıkarmak için kişiyi gruptan çıkamanız gerekiyor. Ama yeni güncelleme ile artık direk yöneticilikten çıkarabileceksiniz. Kişi yine grupta olmaya devam edecek.

Gruptan yöneticiyi çıkarma detayları: Bu özellik sadece admin yetkisi olan birinin diğer yöneticileri admin yetkisinden çıkarmayı sağlıyor. Yani üyeler yine yöneticiyi yöneticilikten çıkaramayacak.

WhatsApp gruptan yöneticiyi atma

WhatsApp gruptan yönetici çıkarma özelliği

Yeni özellik test aşamasında görüntülendi. iOS sürüm numarası 2.18.41 ve Android içinde 2.18.116 olarak görüntülendi.

Beta sürümleri denemek isteyen kullanıcılar üye kaydını yapması gerekiyor. Üye kayıt adresi play.google.com/apps/testing/com.whatsapp 


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 19:39

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.