WhatsApp bağlanıyor sorunu yazdıklarım gitmiyor

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp bağlanıyor sorunu. WhatsApp yazdıklarım gitmiyor? Mesajlar karşı tarafa gitmiyor. WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden yok 04.11.2016. Android / iPhone 4 Kasım 2016.

WhatsApp bağlanıyor sorunu yazdıklarım gitmiyor
Müşteri Hizmetleri 04 Kasım 2016 Cuma 03:53

banner192

WhatsApp bağlanıyor nedir? Neden bağlanıyor yazıyor? WhatsApp yazdıklarım karşı tarafa gitmiyor ne yapmalıyım? WhatsApp erişim sorunu var? WhatsApp kullanamıyorum. Samsung Galaxy J1 J2 J3 J4 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Note, Sony Xperia, LG G2 G3 G4 G5, General Mobile Discovery Android, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus ve iPhone 7 müşteri hizmetleri erişim yok.

WhatsApp' ta gece doğru başlayan erişim sorunu hala devam etmekte. WhatsApp' ta her hangi birine fotoğraf, video veya mesaj gönderdiğinizde bağlanıyor şeklinde bir yazı ekrana geliyor. Nedeni Facebook ve Twitter sitelerine yapılan erişim yasağı olabilir.

WhatsApp neden çalışmıyor?

WhatsApp bağlanıyor sorunu yazdıklarım gitmiyor

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor neden?

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor diyenler için merak etmeyin bu genel bir sorun. Geçici olduğundan her hangi bir işlem yapmamanız önerilir. Tabi sorunun nedenini bilmeyen kullanıcılar, artık uygulamayı silip yeniden yükler.

WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir?

Erişim sorunu Selahattin Demirtaş' ın gözaltına alınması olarak yer almakta. Kendisinin Twitter' da yaptığı düşüncesiz paylaşımlar sonucu olduğu düşünülmekte. Devlet geçici olarak önlem amaçlı Facebook ve Twitter erişimlerini engelledi. www.andronova.net

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu için çözüm önerileri?

Bu sorun genel bir sorun olduğundan beklemeniz önerilir. Genel sorun ortadan kalktığında sorun hala devam ediyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Cep telefonunuzu kapatıp açınız. Farklı bir yerden WhatsApp erişimini deneyiniz. Wifi ve mobil internet. Farklı bir cep telefondan WhatsApp hesabınızı deneyiniz. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyiniz. Bilgisayardan WhatsApp uygulamasını kullanmayı deneyiniz. Bilgisayardan DNS adresi veya VPN programı kullanıp WhatsApp erişimini deneyiniz. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×