WhatsApp reklamları geliyor peki reklam engelleme

WhatsApp uygulamasına reklam ekleniyor. Facebook' un aldıktan sonra geliştirdiği uygulamaya reklam eklenmeyeceği söyleniyordu. Yeni habere göre geliyor. Peki reklamları kapatma!

WhatsApp reklamları geliyor peki reklam engelleme
müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulamasında yeni dönem başlamak üzere. Facebook' un satın aldığı WhatsApp için nice zamandır reklam ekleneceği söyleniyordu. Ama bu söylentiler çok uzun zaman sürdüğünden yeni çıkan haber idda gibi duruyordu. Tabi resmi bir ağızdan açıklama yapılmasaydı!

Bu uygulama reklamsız hizmet verdiğinden dolayı artı bir durumdaydı. Kullanımı kolay ve güvenli olmasının yanında reklam olmaması WhatsApp' ı cazip kılıyordu. Reklam açıklamasından sonra özellikle bazı Türkiye kullanıcılarından tepkiler almaya başladı. Bazıları nasıl olsa alternatifleri var diyor. Bizde Bip var diyoruz!

WhatsApp reklamları geliyor peki reklam engelleme

WhatsApp reklam başlıyor

WhatsApp paralı olacak dendiğinde biraz tepkileri çekmişti. 1-2 Yıl boyunca ha paralı oldu ha olacak beklentisi vardı. Sonra bakıldı rahatsız olan çok vazgeçildi. Peki reklamlardan vazgeçerler mi? Bence geçmezler gibi. Neden derseniz bu pastada büyük bir payı almak için her yolu deniyorlar. Facebook reklamlarla büyük gelirler elde etti. Şimdide WhatsApp' ta bunu deneyecekler.

WhatsApp' ın kurucularından Acton, uygulamayı Facebook' a satmadan önce bağımsız olması taraftarıydı. Facebook' ta öyle olacağını belirtmişti.

WhatsApp reklam engelleme veya WhatsApp reklam kapatma gibi bir uygulama çıkar mı bakalım...

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 17:26
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ahmet kılınç
Ahmet kılınç - 2 yıl Önce

WhatsApp kullanımı yasaklandı diyor kullanamıyorum nasıl açabilirim

Bu sorun için içeriğimiz var
Bu sorun için içeriğimiz var @Ahmet kılınç - 2 yıl Önce

Yasaklandı konusunu okuyunuz.