WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir

banner186

WhatsApp son sürüm APK indir. Android ve iPhone cep telefona WhatsApp uygulaması ücretsiz indir yükle. WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir ? iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE telefona indir. Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy

WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir

banner192
WhatsApp son sürüm APK indir. Android ve iPhone cep telefona WhatsApp uygulaması ücretsiz indir yükle. WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir ? iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE telefona indir. Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG, Sony Xperia. Yakın zamanda yaptığımız haberde, WhatsApp' ın artık ücretsiz olacağını açıklamıştık. Hayatımızda Facebook' dan sonra en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp uygulamasının son sürümü yayınlandı. WhatsApp nasıl yüklenir ve ücretsiz nasıl indirilir yazımızda. WhatsApp ile ilgili her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. Hemen hemen tüm WhatsApp sorunlarına destek vermektedir. WhatsApp bir zamanlar sadece mesajlama uygulamasıydı şimdilerde fotoğraf, video, sesli mesaj ve sesli arama özellikleri aktif kullanılmaktadır. WhatsApp tarafından kısa zaman önce hizmete alınan WhatsApp sesli konuşma özelliğinden sonra, şimdide WhatsApp görüntülü arama özelliği yakın zamanda çıkması bekleniyor. Eğer bu yeni hizmet başlarsa, artık bir çok uygulama eskisi kadar kullanılmayabilir.

WhatsApp nasıl indirilir yüklenir WhatsApp indir son sürüm

whatsapp indir,whatsapp son sürüm indir 2016

WhatsApp cep telefona nasıl indirilir? WhatsApp cep telefona nasıl yüklenir?

Cep telefonunuzdan WhatsApp yeni sürümü bu adresten indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı çalıştırıp, cep telefonu numaranızı yazıp, WhatsApp doğrulama kodunun mesajla gelmesini bekliyorsunuz. Gelen kodu ilgili alana yazdıktan sonra ileri seçenekleri ile devam ediyorsunuz. Her hangi bir sorunda ve tüm WhatsApp sorunlarında teknoloji hattını arayabilirsiniz. WhatsApp indir yeni son sürüm 2016 haberimize baktını mı?

WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir

whatsapp kurulumu whatsapp nasıl indirilir yüklenir whatsapp android telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir
WhatsApp nasıl indirilir
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mehdi Tonumcu - 1 yıl önce
Daha önce watsap hizmetlerinden faydalanmak için kurmayı denedim. Olmadı beceremedim. Yimdi yine yarım saat yine kurmak ve kullanmak istedim. Yönmendirmeleri takip ettim. Yine olmadı, yine olmadı.Kurmak bu kadar zor ise kullanmakta, nesabımı korumakta, takip etmekte zor diye düyünüyorum. Bilen bir kişi bire bir eğitimle bu işler ancak öğrenilir. Uzaktan kumanda ile benim için zordur. Watsapa burda nokta koyuyorum.
Avatar
ahmet - 2 yıl önce
Acaba reklam mı var diye tıkladım, ama ciddi ciddi haber çıktı karşıma!
Avatar
Helin - 12 ay önce
Bir turlu beceremedim wasap indirmeyi
Avatar
umutcan - 9 ay önce
Vatsap indirmek istiyorum
Avatar
gûlten - 9 ay önce
Watsapp indirmek
Avatar
havaercanuygun - 8 ay önce
Hesabim.var.giremiyorum
Misafir Avatar
Giriş sorunu detayı? - 8 ay önce @havaercanuygun
Nasıl yanı?
Avatar
kubra - 7 ay önce
Whatssap indirmek istiyorum
Misafir Avatar
Whatsapp indirme adresi - 7 ay önce @kubra
Telefonunuz Android ise Google Play mağazasından yok iOS iPhone ise App Store' den indirebilirsiniz.
Avatar
canan - 6 ay önce
numara degişikligı yaptım sureklı ıkı tane sıfre ıstıyor ve yukleyemıyorum . ne yapmalıym
Misafir Avatar
Şifre istiyor! - 6 ay önce @canan
İki tane şifre? Telefon marka modeli nedir?
Avatar
ela - 6 ay önce
Guzel
Avatar
Bahar - 3 ay önce
Watsap yüklemek ıstıyom