WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir

WhatsApp son sürüm APK indir. Android ve iPhone cep telefona WhatsApp uygulaması ücretsiz indir yükle. WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir?

WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir
banner192

Yakın zamanda yaptığımız haberde, WhatsApp' ın artık ücretsiz olacağını açıklamıştık. Hayatımızda Facebook' dan sonra en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp uygulamasının son sürümü yayınlandı. WhatsApp nasıl yüklenir ve ücretsiz nasıl indirilir yazımızda. WhatsApp ile ilgili her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. Hemen hemen tüm WhatsApp sorunlarına destek vermektedir.

WhatsApp bir zamanlar sadece mesajlama uygulamasıydı şimdilerde fotoğraf, video, sesli mesaj ve sesli arama özellikleri aktif kullanılmaktadır. WhatsApp tarafından kısa zaman önce hizmete alınan WhatsApp sesli konuşma özelliğinden sonra, şimdide WhatsApp görüntülü arama özelliği yakın zamanda çıkması bekleniyor. Eğer bu yeni hizmet başlarsa, artık bir çok uygulama eskisi kadar kullanılmayabilir.

WhatsApp nasıl indirilir yüklenir WhatsApp indir son sürüm

whatsapp indir,whatsapp son sürüm indir 2016

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp cep telefona nasıl indirilir? WhatsApp cep telefona nasıl yüklenir?

Cep telefonunuzdan WhatsApp yeni sürümü bu .whatsapp.com adresten indirebilirsiniz.

Telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı çalıştırıp, cep telefonu numaranızı yazıp, WhatsApp doğrulama kodunun mesajla gelmesini bekliyorsunuz. Gelen kodu ilgili alana yazdıktan sonra ileri seçenekleri ile devam ediyorsunuz. Her hangi bir sorunda ve tüm WhatsApp sorunlarında teknoloji hattını arayabilirsiniz.

whatsapp kurulumu whatsapp nasıl indirilir yüklenir whatsapp android telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir
WhatsApp nasıl indirilir

iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 8, iPhone X, Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG ve Sony Xperia modelleri için geçerli.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahar
Bahar - 1 yıl Önce

Watsap yüklemek ıstıyom

ela
ela - 1 yıl Önce

Guzel

canan
canan - 1 yıl Önce

numara degişikligı yaptım sureklı ıkı tane sıfre ıstıyor ve yukleyemıyorum . ne yapmalıym

kubra
kubra - 1 yıl Önce

Whatssap indirmek istiyorum

havaercanuygun
havaercanuygun - 1 yıl Önce

Hesabim.var.giremiyorum

gûlten
gûlten - 2 yıl Önce

Watsapp indirmek

umutcan
umutcan - 2 yıl Önce

Vatsap indirmek istiyorum

Helin
Helin - 2 yıl Önce

Bir turlu beceremedim wasap indirmeyi

Mehdi Tonumcu
Mehdi Tonumcu - 2 yıl Önce

Daha önce watsap hizmetlerinden faydalanmak için kurmayı denedim. Olmadı beceremedim. Yimdi yine yarım saat yine kurmak ve kullanmak istedim. Yönmendirmeleri takip ettim. Yine olmadı, yine olmadı.Kurmak bu kadar zor ise kullanmakta, nesabımı korumakta, takip etmekte zor diye düyünüyorum. Bilen bir kişi bire bir eğitimle bu işler ancak öğrenilir. Uzaktan kumanda ile benim için zordur. Watsapa burda nokta koyuyorum.

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

Acaba reklam mı var diye tıkladım, ama ciddi ciddi haber çıktı karşıma!