WhatsApp Sesli Arama Özelliği Yeni Güncellemeyle Artık Aktif! [Apk İndir]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

11 Mart’ta sizler için paylaştığımız WhatsApp Sesli Arama Özelliği İçin Davetiye gönderdiğimiz haberimiz sayesinde Andronova olarak 5000’den fazla kişinin sesli arama özelliğini aktif ettik. Halen de bir çok kişi tarafından davetiye talepleri gelmeye devam ederken, tüm Andronova severleri sevindirecek bir haberimiz var.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

WhatsApp’ın kendi sitesinde yeni yayınladığı 2.12.19 versiyonuyla birlikte, artık tüm kullanıcılar için WhatsApp sesli arama özelliği aktif oluyor. İlk başlarda sadece davetiye yöntemiyle aktif olabilen sesli arama özelliği, önce yankılı ve pek iyi değildi. Sonraki versiyonlarda düzeltilen bu problemlerle iyileştirilen WhatsApp sesli arama özelliğine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, WhatsApp’ın resmi sitesindeki 2.12.19 versiyonunu BURAYA tıklayarak telefonunuza yüklemek.

Aşağıdaki görüntüde, WhatsApp’ın son versiyonunu yükledikten sonra, sesli arama özelliği aktif olmuş WhatsApp görüntüsünü görebilirsiniz.

whatsapp-sesli-arama
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir