WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi

media 10887

WhatsApp' ın yeni güncellemesi ile artık fotoğrafa ve videoya yazı eklenebilecek. Fotoğraflara / videolara yazı yazabilmek için son sürüme sahip olmanız gerekiyor.

Andronova

WhatsApp‘ ın yayınladığı yeni güncelleme ile artık fotoğraflarda ve videolarda yazı ekleme yapılabilecek. Yazı ekleme (metin ekleme) özelliği çıktı. İşlem için güncel versiyona sahip olmanız gerekmekte.

Geçtiğimiz günlerde Android için çıkan WhatsApp güncellemesinde, artık fotoğraflara ve videolara yazı yazabilecek. Aynı zamanda çizim ve emojiler eklenebiliyor. 

WhatsApp‘ ın yeni güncellemesi bugün itibari ile iOS cihazlarda yerini aldı. Tabi çıkan yeni güncelleme sadece bunlardan ibaret değil. Çok sayıda yazı fontları, çizim fırça tipleri, iMessage’ de görülen efektli mesaj yollama özelliği ve Snapchat tasarım özellikleri de yer almaktadır.

WhatsApp, çıkardığı yeni güncellemesinde dikkat çeken bir özellikte, grup yönetiminde kısayol katılımına olanak sağlandı. WhatsApp’ ta grup yöneticileri, uygulamadan edinilecek linki katılmak isteyecek kullanıcılar ile paylaşılarak, isteyen kısa yoldan gruba katılabilecek. Yani eskisi gibi numara paylaşma, rehbere ekleme ya da gruba ekleme durumları yerine kolay yoldan katılım sağlanacak.

WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi

Bu yazabilme özelliğine ulaşmak için cihazınıza gelen güncelleme uyarısına onay vermeniz. Ya da App Store üzerinden güncelleme yükleme işlemini yapmanız yeterli olacak. Bende olmuyor diyen varsa sürümü ve cihazın desteklediğinden emin olsun. Uyarı alıyorsanız bize yazabilirsiniz ama çıkmıyor durumunda uygulamadaki gizlilik kısımları ve diğer alanları değiştirmeye çalışınız. Farklı alanlarda da sıkıntı çıkıyorsa şirketin yardım alanından sorunu iletiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 00:35

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın