Xiaomi Redmi Note 9 bugün tanıtımda

media 2208

Bugün tanıtımı olacak Redmi Note 9 modeli için daha önce sızan bazı özellikler belli olmuştu. Saat 14:45' de beklenilen canlı yayın tüm detaylar ortaya çıkacak.

teknik destek

Uzun bir süredir beklenen Redmi’ nin yeni modelinin tanıtımı nihayet bugün canlı yayında tanıtılacak. Virüsün çıkmasıyla çoğu ürünün tanıtımı ya sessiz yapıldı ya ertelendi. Bu model içinde hayli bir zamandır bekleniyordu. Yeni modelimiz Redmi Note 9 özellikleri için kısa bir bilgilendirmemiz olacak.

Her markanın alt bir modeli gibi uygun fiyat aralığına sahip Redmi modelleri hem güçlü hem fiyatına göre çoğu modelden daha uygun diyebiliriz. Bizim ilk aklımıza gelen bu marka ve Huawei’ nin alt markası Honor oluyor. En bilinenlerden diyebiliriz. Tabi bize göre şu an için Redmi daha ağır basıyor.

Çok tutulan bir modem olan Redmi Note 8 ile şirket istediği başarıyı elde edince Note 9 ile yoluna devam kararı aldı. 

R. Note 9 tanıtımı bugün 14:45 gibi canlı yayında yapılacak.

Redmi Note 9 özellikleri

  • 6.53 IPS LCD ekran
  • Çözünürlük 1080 x 2340
  • İşlemci için M. Hello G85
  • RAM olarak 3 GB ve 4 GB gibi iki seçenekli model olacak. Aynı zamanda depolamada da 64 ve 128 GB konuşuluyor.

Xiaomi Redmi Note 9 bugün tanıtımda

Xiaomi Redmi Note 9 özellikleri

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın