Xperia Z1’de Yer Alan ‘Timeshift Burst’ Kamera Çekim Modu Google Play’de Yayınlandı!

blank

Sony Xperia Z1 iddialı 20.7MP çözünürlüklü bir kameranın yanı sıra kamera tarafında önemli yazılımsal özellikler de barındırıyor. Xperia Z1 sahibiyseniz fotoğraf çekim modları arasında Timeshift Burst özelliğini mutlaka kullanmışsınızdır. Söz konusu uygulama  iki saniyede yaklaşık 61 kare yakalama özelliğine sahiptir.

Sony özellikle hareketli nesneler ve aksiyon çekimler için ideal olan kamera uygulamasını Google Play‘de yayınladı. Sadece Xperia Z1 ve Xperia Z1s modelleriyle uyumlu olan Timeshift Burst  uygulamasının Google Play’de yayınlanmasıyla Sony uygulama için yayınlanacak güncellemeleri kullanıcılara kısa süre içerisinde ulaştırmayı hedefliyor. Androidpolice sitesinde kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı üzere Timeshift Burst  Xperia Z, ZL, ZQ ve Tablet Z gibi diğer Sony modelleriyle de uyumlu çalışmaktadır.

Sony’nin yerleşik uygulamaları Google Play’de yayınlanmasına benzer bir süreci Motorola cephesinde de görüyoruz. Bir Google şirketi olan Motorola akıllı telefonlarda yer verdiği ön yüklü uygulamaları aynı zamanda Google Play’de yayınlayarak kullanıcıların güncellemeler sayesinde daha hızlı hizmet almasını sağlıyor.

Timeshift Burst  uygulamasına Google Play üzerinden ulaşarak cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Özellikle Xperia Z1 dışında diğer Xperia telefon kullanıcıları uygulamanın cihazlarında çalışıp çalışmadıklarına dair yorumlarını bizlerle paylaşırsa memnun kalırız. Timeshift Burst  uygulamasının detayları için alt bölümde yer alan videolara göz atabilirsiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!