YaaniMail nedir nasıl hesap açılır nasıl indirilir?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

YaaniMail nedir adlı haberimizde YaaniMail hesap açma, nasıl indirilir ve nasıl kullanılır resimli anlatımı bilgisine ulaşacaksınız. e-posta uzantısı @yaani.com olacak.

Ad imageAd image

Turkcell’in basın toplantısıyla tanıttığı yeni servisi YaaniMail kullanıma sunuldu. Hem bireysel hem kurumsal alanda hizmete açılan Yaani e-posta servisi için yapılan açıklamalara bir göz atalım.

YaaniMail, Turkcell ARGE mühendislerinin imzasını taşıdığı önemli bir hizmeti kullanıcılara sunuldu. Uzantısı @yaani.com olarak çıkan mail servisinin 1 yıl içerisinde kullanıcı sayısının 2 milyona ulaşacağı söyleniyor.

Veriler Turkcell veri merkesinde toplanıyor. Takvim ve e-posta ile yerli mail servisi 7/24 destek hizmeti sunuyor. 

Ad soyadınızla kullanacağınız adrese mobil uygulamasıyla Turkcell kullanıcıları internet paketi gitmeden kullanabilecek. 

Ad imageAd image

Turkcell yönetiminden A.Tansuğ tarafından yapılan açıklamada milli servislerle yola devam mesajı verildi. Vatandaşların bu uygulamalara destek vermesinin önem arz ettiği belirtildi. 

YaaniMail, Turkcell bulun depolaması Lifebox ile doğrudan çalışacak. Doğrulama ile hızlı giriş yapılabilecek. Dışa bağımlılığın azaltılması açısından önemli bir çalışma.

YaaniMail hesabı açma hesap oluşturma adımları

  • YaaaniMail hesap açma URL bağlantısı yaanimail.com
  • Hesap oluştur
  • Kullanıcı adını ve hesap bilgilerini doldurun
  • Kurtarma e-postasını ve güvenlik sorusunu ekleyin
  • Telefon numarası ekleyebilirsiniz
  • YaaniMail doğrulama kodu telefonun ekranına gelecek
  • Kurtarma mail hesabını da doğrulayınız

YaaniMail nedir nasıl hesap açılır nasıl indirilir?YaaniMail hesap oluşturmaYaaniMail telefonla hesap doğrulamaYaaniMail nasıl doğrulanırYaaniMail nasıl indirilirYaaniMail ayarlarıTurkcell yaanimail pop3 erişimi

YaaniMail uygulaması iPhone dahil Android platforma da eklendi. YaaniMail indirme işleminde sonra isterseniz uygulama üzerinden, isterseniz de Yaanimail.com adresinden, YaaniMail hesap oluşturma işlemini yapabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 13:13

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe