Yapay zekalı akıllı telefon Huawei’ den

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Huawei' nin sosyal ağlarda paylaştığı bir haber büyük ilgi topladı. Mate 10 ile Mate 10 pro tanıtımı beklenirken bütün ilgiyi yeni projesi yapay zekalı cep telefonuna döndü.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Dünyanın sayılı mobil cihaz üretici firmalarından biri olan Huawei son olarak sosyal medyada paylaştığı bir mesaj ile herkesi heyecanlandırırken meraklı gözler üstüne çevrildi. Sosyal medya paylaşımları ile beraber firmanın 2 Eylüldeki dünyaca ünlü fuarda geleceğin nabzını tutacak açıklamalarda bulunabileceği bir gerçek.

Huawei geleceğe dönüş

Eylül ayında ki büyük fuarda çok önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret eden firmanın paylaşımları herkeste birçok soru işaretini neler olabileceği ile ilgili meraklı gözleri ortaya çıkardı. Firmanın bu merakları giderecek açıklamaları içinde geleceğin mobil cihazı ile ilgili bir çalışması olduğu ve bunu açıklayacağı düşünülüyor. Bu çalışmanın süper özelliklere sahip bir telefon olacağı telefonun gelecekte yapay bir zeka ile şu anki telefonlardan çok daha fazlasını yapabileceği olarak düşünülüyor. 

Yapay zekalı cep telefonu

Geleceğin telefon teknolojisi olarak düşünülen yapa zeka telefonlarda insan duyusunun özelliklerinin yakalanması hatta bir basamak yukarı çıkarması beklenen bir durum. Firma bununla ilgili bir açıklama yapması düşünüyor. Bununla beraber Huawei iki önemli tanıtımı daha yapacak.

Eylül fuarında amiraller tanıtılacak

Tasarım ve özellikler ile herkesin beklentilerinin çok üstünde iki cihaz Mate 10 ve Mate 10 pro tanıtımları yapılacak. Bu iki son model cihaz yanında 1 yıldan beri Huawei ceosu başta olmak üzere birçok yetkilinin geleceği aydınlatacak teknoloji ile ilgili bilgiler vermesi bütün gözleri mate tanıtımdan çok bu konuya dönülmesini sağladı. Teknoloji haberleri

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 00:46

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir