Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi nedir uygulaması

Andronova

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi ne gibi bir yararları olacak. Neler değişecek? Neler gidecek? Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için evet ya da hayır! Referandum için seçim!

16 Nisan 2017 Tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı Sistemi hakkında detaylara ulaşabileceğiniz “Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi” uygulamasını Google Play Store’ den ücretsiz indirebilirsiniz.

Millet tarafından kabul edilirse, yeni Cumhurbaşkanlığı Sisteminin getirdiği yenilik hakkında uygulama üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Uygulamada teker teker maddeleri detayları ile ulaşabileceksiniz. Eski ve yeni sistem karşılaştırmalarını barındıran uygulama akıllardaki soru işaretlerini giderebilir.

Referandum ile halkadan yeni sistem için onay alınacak. Bu oylama tamamen son sözün millete ait olduğunu gösterecektir.

Referandum, evet ile sonuçlanırsa sistemin ne gibi yararları olacağını uygulamadan görebilirsiniz. Eski sistemin sorunlarını da farklı bir başlıkla “Hatırla” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi nedir

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi nedir uygulaması

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sisteminin faydaları

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sisteminin faydaları

Referandumun ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim…


Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 19:12

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir