Yeni Nesil Online Alışveriş Sitesi Reyonik Açıldı!

Andronova
2 Minimum Okuma

Teknolojinin durdurulamayan büyük bir hızla ilerlemesi, beraberinde bir çok rahatlığı da getirmekte. Öyle ki, artık insanlar ürünlerini oturdukları yerden internet üzerinden sipariş vererek adreslerine teslim ettire biliyorlar.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu rahatlığın boyutları o kadar yüksek ki, hemen hemen her gün kullanıcıların karşısına yeni internet alışveriş siteleri açılmakta.

Şimdi sizlere yeni açılan bir başka online alışveriş sitesi olan Reyonik. com‘dan bahsedeceğiz.

Dijitic Bilişim Sanal Mağ. San. ve Tic. Ltd. Şti. tafarından kurulan Reyonik.com’u diğer sitelerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi, stoklu çalışması. Firma bir çok ürünü stok yaparak, hızlı gönderi imkanı sunuyor. Yeni ve popüler ürünleri uygun fiyatlarla ve peşin fiyatına taksit imkanlarıyla kullanıcılarına sunarak ta ödeme kolaylığı sağlıyor.

Ayrıca firma, Reyonik.com’a üye olan herkese anında 5TL hediye puan ve ayrıca arkadaşına tavsiye eden tüm üyelerine, arkadaşlarının yapacağı her 1000TL ve üzeri alışverişlerinden de anında 10TL hediye ediyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Reyonik.com’da 5000’den fazla ürün çeşidi bulunmakta. Sitedeki bazı ürünlerden bahsetmek gerekirse:

1. SAMSUNG GALAXY NOTE 3 32GB DİSTRİBÜTÖR ÜRÜNÜ
Piyasa Fiyatı: 2.199,00
Reyonik.com’da: % 19,84 indirimle 2.080,00TL’ye kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanları ve banka havalesi ile 2.017,60TL.

2. APPLE İPHONE 5S 16GB
Piyasa Fiyatı: 3.000,00
Reyonik.com’da: % 25,85 indirimle 2.625,00TL’ye kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanları ve banka havalesi ile 2.546,25TL.

Bunun yanında firmadan aldığımız bilgiye göre, çok yakında Kurban Bayramı‘na özel, Reyonik. com‘da çok özel fırsat indiremleri de sunulacağı haberini biz sizlerle paylaşalım.

Kaliteli, Güvenli, Hızlı, Ucuz Alışveriş sitesi sloganıyla piyasaya giren Reyonik. com‘a başarılar dileriz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir