Yıl Sonuna Kadar Yeni Bir OnePlus Telefonu Gelecek!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Temmuz ayının sonunda resmi olarak tanıtılan, bu yılın en çok merak edilen akıllı telefonlarından olan OnePlus firmasının yeni amiral gemisi OnePlus 2‘nin ardından, 3 gün içerisinde 1 milyon davetiye talebi almıştı ve şu an itibariyle 1.78 milyon adet OnePlus 2 davetiyesi talebi bulunmakta.

Teknoloji destek

Oldukça başarılı bir çıkış yakalayan Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus‘ın, bu yıl sonuna kadar OnePlus X isminde yeni bir akıllı telefon modelini duyuracağına işaret ediyor ve bu bilgiyi OnePlus’ın kurucularından Carl Pei de doğruladı.

oneplus-2-goruntu-2

Donanımsal özellikleri ve uygun fiyatıyla rakip amiral gemileri zorlayan ve hatta slogan olarak ta “amiral gemisi katili” tabirini kullanan OnePlus 2 modelinin ardından, OnePlus X modelinin bir önceki modele göre daha güçlü bir akıllı telefon olacağı ve 1440 x 2560 piksel çözünürlükte ekranla geleceği söyleniyor.

Avrupa’da ve Türkiye’de henüz satılıp satılmayacağı belli olmayan OnePlus modellerinin, gelse, ülkemizde de iyi işler çıkaracağını düşünüyoruz. Siz de fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir