Android Samsung' dan iPhone rehber aktarma verileri taşıma programı

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung' dan iPhone rehber aktarma, Android rehberi iPhone aktarma, Androidden iPhone rehber aktarma, iPhone 5 iPhone 6 ve iPhone 7 rehber aktarma taşıma programı APK.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android rehberi iPhone aktarma verileri taşıma programı var mı? iPhone 5s iPhone 6 iPhone 7 iPhone 4 rehber yedekleme, Android rehberi iPhone aktarma, Google telefon rehberi, Samsungdan iPhone rehber aktarma ve iPhone 5 rehber yedekleme uygulaması APK ile fotoğraflar, videolar, mail e-posta hesapları, ücretsiz uygulamalar, kişileri rehberi ve dosyaları iPhone taşıma.  

Android Samsung’ dan iPhone rehber aktarma taşıma uygulaması

Android Samsung' dan iPhone rehber aktarma verileri taşıma programı

Android’ den iOS’ a kolay şekilde bir kaç adımla geçiş yapabilirsiniz. Move to iOS (iOS app Taşı) uygulaması ile Android cihazınızdan iPhone cihaza otomatik ve güvenli şekilde içerik taşınabilir. Move to iOS uygulamasını bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Her hangi bir sorunla karşılaşırsanız, haberimizdeki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Android Samsung’ dan iPhone rehber aktarma verileri taşımada neler aktarılır? Move to iOS uygulaması her türlü içeriği aktarır. Bunlardan iletişim geçmişi, kamera fotoğraflar, videolar, web yer imleri siteler, mail e-posta hesapları, takvimler, ücretsiz uygulamalar, rehberi ve dosyaları.

Android’ den iPhone rehber aktarma verileri taşıma nasıl yapılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uygulamayı yükledikten sonra Android telefondaki verileri taşımak için yakındaki cihazlar tespit edilir. Bir güvenlik kodu ekrana gelir. Onay işleminden sonra içeriklerin aktarımı başlanır.  

iPhone Move to iOS uygulaması ile her şey, kolay şekilde aktarılması tasarlandı. iPhone’ a geçiş yapmak için iOS’ e Taşı uygulaması, Android telefondaki tüm içerikleri birkaç adımla otomatik ve sorunsuz aktarır. İstersenizde her hangi bir Apple Store’ den yardım alabilirsiniz.  

Move to iOS uygulaması ile Android’ den iOS iPhone geçiş sayısı: Verileri tam tersi Android işletim sistemli telefonlara aktarmak istiyorsanız: Sunshine Büyük Dosya Transferi uygulaması ve Copy My Data uygulaması tarzı programlar kullanabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanıcıların aradığı kelimeler: Android rehberi iPhone aktarma verileri taşıma programı var mı? iPhone Android rehber aktarma, rehber aktarma uygulaması, Androidden iPhone rehber aktarma, rehber aktarma programı, iPhone kişileri yedekleme, iPhone rehber yedekleme, telefondan telefona rehber aktarma, iPhone 5s iPhone 6 iPhone 7 iPhone 4 rehber yedekleme, Android rehberi iPhone aktarma, Google telefon rehberi, Samsungdan iPhone rehber aktarma, iPhone 5 rehber yedekleme


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 19:58

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak