Instagram indir Android (APK) iPhone nasıl yüklenir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Instagram, diğer paylaşım platformları ile kıyaslanırsa eskiden çok fazla kullanıcısı bulunmazken, son yıllarda kullanımda çok hızlı bir artış oldu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Instagram indir cep telefona iPhone Android nasıl yüklenir ? Instagram uygulamasında şuana kadar büyük çapta her hangi bir sorun görülmedi. Ama internet bağlantı algılamama sorunu veya paylaşımda anlık sorunlar oluşmuştur. Bağlantı sorunlarında farklı bir internet bağlantı yöntemi deneyebilirsiniz.

Instagram uygulaması ile hayatınızın önemli anlarını fotoğraflama veya video’ ya dönüştürerek, aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmayı sağlayan çok kullanışlı bir uygulamadır. Daha önce yayınladığımız instagram son sürüm yazımızda da yer vermiştik.

Uygulamada bazı ünlülerle de karşılaşabiliyorsunuz. Yani her kesimin yer aldığı bir paylaşım sitesi. Ama videolarda yapılan süre kısıtlaması instagram’ ın çok daha fazla gelişime ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

Instagram uygulamasının resmi sitesinde yer alan bilgiye göre şuan için 400 milyondan fazla kişinin akıllı cihazlarında Instagram yer almaktadır. Uygulamayı resmi sitesinden indirmeniz önerilir.

iPhone Apple cihazları için itunes.apple.com/app/instagram/id389801252?pt=428156&ct=igweb.unifiedHome.badge&mt=8 buradan ve Android için play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=tr” target buradan

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Instagram indir,Instagram uygulaması ücretsiz

Instagram güncellemesi 2016

Instagram uygulamasının genel özellikleri

  • Fotoğraflarda ve videolarda ücretsiz, özel tasarımlı filtrelerin kullanılması.
  • Parlaklık, kontrast ve renk doygunluğu, gölge, parlak alan ve perspektifi değiştirmede 10 gelişmiş araçlarla görüntü iyileştirme özelliği.
  • Sevilen hesaplar ve fotoğraflara göre yeni kişileri bulabilme ve dünyada hemen hemen tüm ülkelere ulaşma imkanı.
  • Paylaşılan veya paylaşılacak fotoğraf ve videoyu farklı sosyal ağlarda paylaşma imkanı. Örnek Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr gibi sosyal ağlarda anında paylaşma imkanı.
  • İster arkadaşlarınızla doğrudan ister takipçilerle fotoğraf ve video mesajları gönderme imkanı.

Instagram güncellemesi son sürüm 2016

Google Play Store uygulamasının son sürümü yayınlandı. Yeni güncellemenin OTA ile gelmesini beklemeden Android cihazınızdan, önerdiğimiz adrese giderek “Download” butonunu tıklayıp indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırarak yükleyebilirsiniz.

Uygulama mağazası olmayan veya yeni güncelleme cihazına gelmeyen kullanıcılar, önerdiğimiz adresten manuel güncelleme yapabilirler. Android cep telefonu ve tabletler için son sürümü indirip yükleyebilirler. Eğer yeni sürümde sorun yaşarsanız aşağıda indirme adresimizde yer alan eski sürümleri deneyebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir