Bimcell dakika SMS internet paketi alma

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bimcell hatta 250 DK 500 DK 600 DK 900 DK, 1GB 2GB 3GB 4GB 5GB 6GB ve 100 SMS 500 SMS 1000 SMS 2000 SMS nasıl yapılır? Bimcell' de dakika SMS mesaj internet paketi satın alma.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İnternet, dakika, SMS mesaj paketi ve kampanyasında bir ayda kaç paket satın alabilirim? 1 Ayda aynı anda kaç paket satın alınabilir kullanılabilir? Aynı ayn içerisinde birden fazla paket kullanılabilir mi?

Türk Telekom Bimcell hatlarda arama dakika paketleri, SMS mesaj paketleri, internet paketleri ve karma paketleri kolay yoldan satın alabilirsiniz. Unutmadan şunu belirteyim paket kullanım süresi 30 gün olduğundan dolayı 30 gün bitmeden ikinci bir paket satın alabilmeniz için mevcut paketi iptal ederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell paketlerinde satın alma örnekleri: 100 SMS almak için telefonda mesaj bölümüne 100SMS yazarak 4551′ e kısa mesaj atmanız yeterli. İnternet paketi ve dakika içinde ayrı ayarı 1GB ve 500DK yazarak yine 4551′ e mesaj atarak satın alabilirsiniz. Teknoloji haberleri 

Uyarı: Kullanım yapmadan önce onay mesajını bekleyiniz. Bazen operatör yoğunluğu veya teknik bir nedenden dolayı paket alımda geçikmeler olabileceğinden bu uyarıyı dikkate almanızı öneririm. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bimcell dakika SMS internet paketleri nasıl satın alınır?

Bimcell dakika SMS internet paketi alma

Bimcell dakika SMS internet nasıl alınır

dakika ve sms mesaj paketi satın alma

internet paketi satın alma


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 07:28

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak