Bimcell dakika sms internet sorgulama

Andronova

Bimcell kalan kullanımlar nasıl sorgulanır? Kalan bakiyeyi öğrenmenin dışında internet, dakika ve sms kullanım bilgilerine çok kolay ulaşabilirsiniz. Kalan kullanımları öğrenmek için…

Bimcell kalan kullanımı öğrenmek için hem ücretsiz arama hem de sms ile sorgulanabilir. Türk Telekom’ un bazı şirketlerle anlaşma yaparak taşoron mobil operatör hizmetleri sunulmakta. Bunlardan biri olan Bimcell en çok tercih edilen bu tarz hizmetlerden biri. Genelde kontörlü hat dediğimiz faturasız hatlarda daha uygun kampanyalar ve paketler sunmakta. 

Bimcell tariflerine, paketlerine ve kampanyalarına buradan bimcell.com.tr/Content/212/tarife-ve-paketler.aspx ulaşabilirsiniz. Şu an en avantajlı karma paketleri gibi duruyor. Tabi kişinin kullanımına göre değişmekte. Ama orta derece kullanımlar için Bimcell gayet avantajlı. Hatta 25 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün kullanıma sahip hediye 1 GB internet ve hediye 500 sms verilmekte.

Bimcell kalan kullanım sorgulaması

Bimcell internet sorgulama ve kalan bakiyeyi sorgulama: Bimcell kalan kullanımları sorgulamak için 9333 arayarak veya tuşlardan *123# arama tuşuna basarak kalan internet paketini, sms paketini ve dakikaları öğrenebilirsiniz. Sorun mesaj atarak sorgulama yapılabilir. Örnek internet için kalan yazarak 5555′ e mesaj atıp kalan internetti öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında tüm detaylara yani kullanım detaylarına Bimcell web sitesinden online işlemler menüsünden öğrenebilirsiniz.  Bimcell sms sorgulama, Bimcell dakika sorgulama ve kalan internet sorgulama işlemlerinde hata alıyor ve işlem yapılamıyorsa bunun için online işlemlere girerek kontrol kolayca yapılabilir.

  • Bimcell.com.tr tarayıcıda açınız
  • Online işlemlere girin
  • Şifreyi bilmiyorsanız *952# tuşlamasıyla yapınız

Bimcell dakika sms internet sorgulama

Bimcell paket yüklenmediBimcell tl kontör yüklenmedi

Bimcell paket yüklenmedi

Bu TL yüklemesinde de paket satın aldıktan sonra da görülebiliyor. Merak etmeyin gün içerisinde yapılmayan işlemler için müşteri temsilcisi aranarak işlem başvurusunu yapabilirsiniz. Birde işlemi yaptırdığınız marketle görüşmeniz önerilebilir.

Aldığınız paketin aktif olduğunu belirten bir mesaj gelmeden kullanıma başlamayınız. Ama bazen yükleme hatta yapılıyor ama SMS gelmeyebiliyor. Bunun için işlemin netleşmesi adına 9333′ ü aramanızı öneriyoruz.  

Yükleme yaptınız fişiniz duruyorsa bununla talep açtırabilirsiniz.

Fişi attım ne yapmalıyım? Kredi kartıyla aldıysanız bu da yeterli olacaktır. Nakit ödeme yapıldı ise bu sefer markete giderek ilgili saat dekontuna belli bir saat sonra ulaşabilirsiniz. İtiraz edilen yerlerde kamera görüntüleri kullanılabilir.

  • Uçak moduna alıp kapatın.
  • Tuşlama veya aramayla srogulayın.
  • Online web sitesinden bakın.
  • İşlem yapılan yerle iletişime geçiniz.
  • 4-5 Saat kadar bekleyiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 19:36

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir