Çocuklar İçin Okuma Yazma Öğreniyorum Uygulaması

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Okuma yazma öğreniyorum uygulaması Android telefonlara veya tabletlere kurmak isteyenler yazının devamına bakmaları yeterli olacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Akıllı telefonların hayatımıza kattığı değişim ve sunduğu kolaylıkları saymakla bitiremeyiz. Şüphesiz bu teknoloji, insanlar için zararından çok fayda sağlamakta.

Günlük hayattan iş hayatımıza, spor ve sağlıktan dinlenmeye, eğlenceden eğitime kadar hemen hemen her alanda bize yardımcı olan akıllı telefonları, çocuklarımızın eğitimi için de kullanabiliriz.

Devlet tarafından gerçekleştirilen FATİH Projesi ile, tamamlandığında tüm öğrencilerin Tablet pc sahibi olmaları ve eğitimlerine katkı sağlanmaları amaçlanmıştı. Şimdi, NIAYS mobile soft isimli bir yazılım şirketinin, özellikle 1. sınıf öğrenciler için geliştirdiği Okuma Yazma Öğreniyorum uygulaması ile, çocuklarımız çok daha kolay okuma yazma öğrenebilecekler.

Okuma yazma öğreniyorum 2016
Okuma Yazma Öğreniyorum Uygulaması

Mevcut eğitim sistemiyle uygun olarak hazırlanmış içeriği, eğlenceli anlatım tarzı ve oyunsallaştırılmış eğitim aşamalarıyla, ilkokul 1. sınıfa giiden çocuklar için oldukça başarılı bir uygulama ortaya çıkmış.

Android için Google Play Store‘da ücretsiz olarak yayınlanan, hem akıllı telefon ve hem de tablet pc’lerle uygumlu olan Okuma Yazma Öğreniyorum uygulamasınıi ndirebilirsiniz. Ayrıca, Andronova’nın YouTube kanalında hazırladığımız detaylı inceleme videomuzu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir