Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm

blank

Facebook hesabıma giremiyorum giriş ekranına atıyor diyenler olduğu gibi yanlış şifre hatası aldığını söyleyenlerde oluyor. Hesabınıza giriş yaparken hata alıyor musunuz? Hesabıma giremiyorum, şifrem doğru ama yanlış diyor şeklinde yazanlara özel olarak bir içerik hazırladık.

teknik destek

Oturum açmaya çalıştığınızda şifre yanlış diyor ya da şifremi biliyorum şeklinde sık sık yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu sorun kullanıcının o an ki durumdan haberi olmamasından kaynaklı. Tahmini ya hesabınız çalındı ya da şifreyi yanlış hatırlıyorsunuz. Tabi çok fazla denemeye kalkışanlarında bir engel alma durumu mümkün. O esnada farklı uyarılara dönüşebiliyor.

Hesabının çalındığını düşüneneler önce başvurusu, sonra giriş sorunu başvurusunda bulmasını öneriyoruz.

Dikkat edeceğiniz önemli husus ise, şu an olanın belki başkalarının da başına geliyor olması. Bunu iyi araştırmadan bir şey yapılmaması daha mantıklı olacaktır.

Uygulama, cihaz ve hesapla alakalı durumlar

Bunların ayrı ayrı testleri yapılması gerekiyor. Bir bilgisayardan deneyenlerin birde farklı bir ağdan erişim yapmaya çalışması gerekiyor. Hesaplara uygulanan yaptırımların test edilmesi adına profile tarayıcı üzerinden ulaşanların bilgilerini değiştiremedikleri görülebiliyor.

Geliştiricinin yapmış olduğu bir güncelleme ile çıkma olasılığında çözüm basittir. Öncekine dönerseniz erişim yapacaksınız.

Uygulama veya telefonda oluşan aksaklıklarda ise, ayarlar alanına telefonunuzdan giriniz ve Facebook yazana geçiş yapınız. İçeriğinde bulunanları çalıştırınız. Lakin her birine dokunduktan sonra kontrol edip sonra diğer seçeneğe geçiniz.

Başka hesabınız varsa onunla deneme yapmanız daha kolay olacaktır. Giriş seçeneklerinde her zaman birden fazla yöntemin kullanılması sağlıklı oluyor.

Alternatif oturum açma yöntemlerinin denenmesinden sonra aşağıya geçebilirsiniz.

Facebook giremiyorum çözümüne dikkat

Aşağıdaki formla yapabileceğiniz başvuru seçeneklerine kısaca yer verdik. Bunların dışındaki sorunlar için bi ihtimal denenebilir.

  • Facebook şifre yenileme aksaklıkları,
  • Facebook hesabıma girerken karşılaşılan hatalar,
  • Kullanıcı bilgilerini yazdıktan sonra başa dönme,
  • Kodmatik ve diğer doğrulama aksaklıkları,
  • Facebook’ a kayıtlı e-posta ve cep telefona ulaşamama nedeniyle giriş sorunu.
Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm
Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm

Hesaba girerken yaşadığınız sorunun ekran görüntüsü varsa forma kesinlikle eklemeniz gerekiyor. Geri dönüşler 1-3 gün zaman alabiliyor. Dönüş olmayanlar için tekrar başvuru önerilir. Facebook müşteri hizmetleri resmi olarak Türkiye’ de yer almıyor.

Form doldurarak yardım alma

Aşağıdaki ikinci iletişim adresiyle telefon doğrulamada görülen sorunlar, telefon numarası değiştirme sorunu ve sms gönderme alma sorunları için başvuru yapabilirsiniz.

Facebook formu: facebook.com/help/contact/357439354283890 ve facebook.com/help/contact/?id=352512044767949

Geri dönüşlerde gecikme mümkün. Önerimiz peş peşe tekrar denemek yerine belli gün aralıkları ile denemeniz olacak.

Dönüşte sizden kimliğiniz talep edilebilir. Ekli olan bilgilerle kimlikte bulunanlar uyuşmuyorsa tahmini olumsuz yanıt gelecektir.

Güvenilir olarak görülen cihazlardan oturum açma

Çoğumuzun oturum açarken fark ettiği beni hatırlanın önemi burada belli oluyor. Tabi olumsuz tarafları da çok var diyelim. Örnek kullanılan cihazlara ek güvenlik eklenmediyse, başkalarının erişim yapmasına zemin hazırlamış oluyoruz.

Gelelim hatırlanın sağlayacağı faydalara. Bunun seçiliyor olması işlem yapılan örnek bilgisayarda şifre sormadan giriş yapmanızın sağlanması demektir. Eğer bu şekilde bir yolla erişim yaparsanız ek giriş seçeneklerini aktif hale getirebilirsiniz.

Eklenen ve doğrulanan hesapların başka cihazlarla erişimi açılmış olur.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!