Galaxy Note sms engelleme numara engelleme

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung‘ un Note serisinde numara engelleme ve gelen mesajı yani sms engelleme nasıl yapılır aşağıda detaylı görsel olarak anlattık. Bu işlem kolay şekilde yapılmakta. Çağrı engelleme için ve sms engelleme için ayrı bir engelleme programına gerek bulunmuyor. Ama bazı telefonlarda yazılımsal sorundan dolayı engelleme yapılmamasından dolayı Google Play Store’ den engelleme uygulamaları denenebilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy Note telefonda sms engelleme

İstemediğiniz birinden gelem mesajları engellemek için telefondan mesajlar bölümüne girip ve engelleme yapılacak kişinin mesajının üstüne basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden “Spam numaralarına ekle” yazısına dokunun. Artık engelleme yaptığınız kişiden her hangi bir sms gelmeyecek.

Eğer mesajlarını engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak istiyorsanız aynı şekilde adımları tekrar yapınız.

Galaxy Note telefonda sms engelleme

Galaxy Note sms engelleme numara engelleme

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy Note telefonda numara engelleme

Aynı mesaj engelleme de olduğu gibi bu seferde arama kaydı bölümüne girerek istemediğiniz kişinin adına ya da numarasının üstüne dokunup basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden “Otomatik reddetme listesine” yazan seçeneğe dokunun. Eğer engellediğiniz numaranın engelini kaldırmak istiyorsanız aynı adımları yapınız. www.andronova.net

Galaxy Note numara engelleme

Bu adımlarla aynı zamanda numara engellemeyi kaldırma ve mesaj engellemeyi kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Tüm sorunlar için önerdiğimiz numarayı arayabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir