Galaxy S7 ekran daima açık (Always On) güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S7 ekran daima açık (Always On) güncellemesi yayınlandı. Güncelleme kademeli olarak Türkiye dahil dünya genelinde dağıtımda. Galaxy S7 güncelleme detayları…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy S7 / Galaxy S7 Edge güncellemesi ile gelen bazı yenilikler aşağıda yer almaktadır. Yapılan güncelleme Android 7.0 sürüm güncellemesi gibi bir güncelleme değil.  

Samsung, Galaxy Note 7′ de yaşadığı hayal kırıklığı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’ ye yaradı.

Galaxy S7, Samsung’ un en iyi cep telefonu modeli olma özelliğini sürdürüyor. Mevcut kullanıcıların ve kullanıcı olacakların ilgisini devam ettirmek adına, Galaxy S7′ i güncel tutmaya devam ediyor.

Samsung’ un yayınladığı Galaxy S7 güncellemesi ile artık Ekran Daima Açık (Always On) daha fazla özelleştirilebilecek. Tarih / saat her zaman görülebilecek. İstediğiniz bir fotoğrafı telefon ekranında sürekli kalarak görülmesi sağlanabiliyor. Aynı zamanda yazı tipleri özelleştirilebiliyor. Ekranda özel bir metin yazma imkanına da sahip olabiliyorsunuz.

Galaxy S7 ekran daima açık (Always On) güncellemesi

Galaxy S7 ekran daima açık (Always On) güncellemesi

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

 


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 10:50

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir